21 Kluczowych Dni Do Zmiany Życia

…no może nie 21 dni do całkowitej przemiany życia, a bardziej do zmiany jednego z aspektów naszego życia – jednej jego części…

Średnio 21 dni potrzebujemy na zmianę wybranego nawyku myślowego (w przypadku jednych osób potrzeba mniej, dla innych osób więcej czasu) – jeśli w tym czasie codziennie na różne sposoby „powtarzamy sobie” (np. poprzez częste wizualizacje, powtarzanie sobie określonych słów/zwrotów, poprzez umieszczanie w swoim otoczeniu „obrazów” sugerujących, że jest inaczej, niż myśleliśmy do tej pory)… – nasza podświadomość w końcu podchwyci nowy wzorzec i zastąpi nim stary.

Dobrze jest o tym wiedzieć/pamiętać… i to jest piękne, jeśli chcemy dokonywać pozytywnych zmian w naszym życiu (w jakimkolwiek aspekcie), dzięki tej „metodzie”.
…natomiast warto też mieć świadomość tego, że jest to (ta wiedza) również wykorzystywane od wielu lat przeciwko nam!

Zastanów się przez chwilę choćby nawet nad „aktualną sprawą” na świecie (dotyczącą „pandemii koronawirusa„) – zwróć uwagę na to, co robią politycy, co robią media i wszystkie inne „organizacje systemowe” – jakich słów/zwrotów nieustannie używają, jakimi „obrazami” się posługują, o czym nieustannie piszą/mówią i w jaki sposób… i to nie od 21 dni, ale od miesięcy!!!
…to jest metoda na „pranie mózgów”.

Jest takie powiedzenie, że „kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się prawdą” (niemiecki minister Joseph Goebbels to powiedział za życia lata temu)… i o to tutaj chodzi, że nasza podświadomość tworzy nowe nawyki myślowe pod wpływem nieustannego powtarzania pewnych „schematów”.
Dlaczego tak wielu ludzi „zabiłoby innych” w obronie kłamstwa, którym zostali omamieni? – właśnie dlatego…, że nieustannie są atakowani kłamstwami (za pośrednictwem stacji radiowych, programów telewizyjnych, w Internecie – zwłaszcza na największych portalach systemowych marionetek, za pośrednictwem „autorytetów” z świata sportu, muzyki, filmu itd.) i ich podświadomość uznała te kłamstwa za prawdę. 

Warto też tutaj wspomnieć/przypomnieć o tym, że do większości produktów spożywczych sprzedawanych w sklepach, do większości „leków” sprzedawanych w aptekach, dodawane są przeróżne substancje chemiczne szkodliwe dla naszych organizmów – niektóre z nich wpływa na człowieka, że staje się „otępiały”, niemyślący, podatny na informacje/kłamstwa płynące z mediów.

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *