AGENDA 2030 – Zrównoważony Rozwój Na Świecie Czy LUDOBÓJSTWO i Niewolnictwo?

Warto sobie przeczytać „Agendę 2030” z 2015 roku…
 
Zwróćcie uwagę na to, jak pięknie jest tam to wszystko opisane…
„Niniejsza Agenda jest planem działań na rzecz ludzi, naszej planety i dobrobytu” 🙂 
 
…”zrównoważony rozwój”, „eliminacja ubóstwa we wszystkich jego formach i wymiarach„, „Założeniem Celów Zrównoważonego Rozwoju i powiązanych z nimi zadań jest przestrzeganie praw człowieka w odniesieniu do wszystkich ludzi” – pięknie brzmi – prawda? 🙂

…a jaka jest rzeczywistość? – przyglądnij się na to, co się dzieje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie… jak jest, jak działają???

Obecnie łamane są WSZELKIE PRAWA CZŁOWIEKA. Czy „eliminacja ubóstwa” polega na wymordowaniu ludzi np. przy użyciu szczepionek? (czy to jest ich cel/sposób?)
 
„wzmocnienie powszechnego pokoju w warunkach większej wolności” – hmm… a co teraz widzimy?
Czy ich działania zmierzają do większej wolności dla każdego człowieka? – no nie. Jest zupełna odwrotność tego, o czym piszą – np. w Chinach totalna inwigilacja (tysiące kamer w miejscowościach, system rozpoznawania twarzy, punktacja dla obywateli w odniesieniu do ich zachowania – jeśli np. negatywnie wypowiadają się w mediach społecznościowych na temat rządu, otrzymują punkty ujemne… jak są „niegrzecznymi obywatelami”, to mają problem – nie dostaną w banku kredytu, nie kupią biletu na pociąg, metro, samolot itd.).
 
W Polsce i w wielu innych krajach obecnie zmuszanie ludzi do szczepień na coś, co nigdy koło pandemii „nie stało”, substancjami, które nie przeszły koniecznych badań (jest to eksperyment medyczny – przestępstwo) – co prawda oficjalnie przestępcy (np. politycy) mówią, że jest to dobrowolne, ale z drugiej strony tworzą „segregację sanitarną” chcąc zmusić na różne sposoby społeczeństwo, aby dało sobie wstrzyknąć to coś, co już po pierwszych dniach szczepień doprowadziło tysiące osób (np. w USA) do „kalectwa” (gdzie zaszczepieni ludzie stali się „warzywami” potrzebującymi nieustannej pomocy innych ludzi – nie są wstanie samodzielnie funkcjonować) – pojawia się też coraz więcej informacji z różnych stron świata o zgonach po szczepieniach „na COVID-19”
 
Czy to jest ten efekt wolności/działania na rzecz wolności wszystkich ludzi? …na rzecz likwidacji ubóstwa?

Oficjalne Cele AGENDY 2030

Tak wygląda oficjalna lista 17 celów Agendy 2030 do realizacji w ciągu 15 lat od roku 2015, czyli do 2030 roku…

„osiągnąć bezpieczeństwo żywnościowe i lepsze odżywianie oraz promować zrównoważone rolnictwo”
Zwróćcie Państwo uwagę na to, że np. w Polsce jak ogłoszono „stan epidemii”, okazało się, że NIE MA W POLSCE ŻADNYCH REZERW ŻYWNOŚCIOWYCH (zapewnionych przez „Państwo”) – są jedynie takie, które zostały stworzone przez ludzi myślących, którzy zorganizowali fundacje lub w innej formie zbiórki pieniędzy, aby stworzyć coś takiego dla ludzi z określonego terenu Polski… ale „rząd” NICZEGO NIE ZORGANIZOWAŁ.
…odnośnie „lepszego odżywiania” i „zrównoważonego rolnictwa” – rolnictwo w Polsce jest od wielu lat niszczone przez polityków i korporacje, które wydają im polecenia. Rząd nie promuje, nie wspiera ekologicznych upraw (ekologicznego rolnictwa) – wspiera głównie korporacje, które nas trują… Rolnictwo „ostatnich lat” opiera się przede wszystkim na powszechnym stosowaniu nawozów sztucznych, oprysków chemicznych, stosowaniu środków chemicznych wspomagających przechowywanie warzyw i owoców… – nieustannie jemy trującą chemię w kupowanych warzywach, owocach, w mięsie zwierząt hodowlanych, które są karmione paszami na bazie genetycznie modyfikowanych roślin…
„Zapewnić wszystkim ludziom w każdym wieku zdrowe życie oraz promować dobrobyt”
„Zdrowe życie”… – tak, jak powyżej zostało wspomniane – jesteśmy nieustannie truci na wiele sposobów. Oprócz zatrutej żywności szkodliwymi substancjami, sprzedaje nam się leki, które nie są lekami, tylko trucizną (szkodliwe substancje w składzie „leków”), do wody miejskiej dodaje się substancje szkodliwe dla naszych organizmów. W mniejszych miejscowościach, w wielu miejscach wody gruntowe zatrute są i nieustannie zatruwane np. przez rolników stosujących w swoich uprawach środki do oprysku zbóż, warzyw… np. z glifosatem, który przenika do wód gruntowych i później ludzie piją tę wodę…
„Dobrobyt” – pod „płaszczem” sztucznie wykreowanej pandemii, niszczone są gospodarki poszczególnych krajów – ludzie tracą pracę, firmy doprowadzane są do bankructwa… czy to jest „promocja dobrobytu” lub droga do dobrobytu ludzi?
„Chronić, przywrócić oraz promować zrównoważone użytkowanie ekosystemów lądowych, zrównoważone gospodarowanie lasami (…)”
W tym roku 2020, Lasy Państwowe zakupiły ogromną ilość środków chemicznych – tony…, które następnie były rozpylane z samolotów nad lasami oraz „z ziemi” wewnątrz lasów (np. przy użyciu traktorów i podpiętych do nich „rozpylaczy”) – były to środki np. z trującym glifosatem (który utrzymuje się w ziemi nawet do 5-ciu lat!)… Czy to jest ochrona lasów/ekosystemów lądowych???
Większość informacji, które są podane w Agendzie 2030 – są totalnie sprzeczne z działaniami „rządów”. Działania „rządów” są odwrotnością tych pięknie ujętych „ustaleń”/celów…
Wszystkie cele/założenia Agendy 2030, można znaleźć tutaj (za pośrednictwem tej strony można przejść do pełnego dokumentu w pliku pdf):
https://www.un.org.pl/agenda-2030-rezolucja
monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *