Bardzo SZKODLIWA Chemia. Jak Się Jej Pozbyć z Naszego Codziennego Życia?

Wiele osób tak przywykło do określonego sposobu życia/funkcjonowania, że nawet nie myśli o tym, jak niesamowicie szkodliwych środków używają każdego dnia.
Chodzi tutaj oczywiście w dużej mierze o środki czystości – płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia mebli, wybielacze, płyny do mycia podłóg, proszki do prania ubrań, pasty do podłóg itd.

To jest coś, co nas niesamowicie truje, wyniszcza nasze organizmy.
Jako dzieci lubimy zapachy środków czystości, w późniejszym wieku zaczyna nam to coraz bardziej przeszkadzać. Ja dawniej bezproblemowo mogłem używać wszelkiego rodzaju środków chemicznych do ogólnie ujmując sprzątania, natomiast w ostatnich latach nie daję rady stosować tego typu środków (zwłaszcza w zimie, jak okna i drzwi są pozamykane w domu)…

Zanim przejdziemy do meritum, warto oglądnąć sobie ten materiał wideo, aby zrozumieć, co sami sobie i swojej rodzinie robimy na co dzień używając środków chemicznych w domowych pracach codziennych:

…więc jak się wyplątać z tego absurdu trucia samych siebie chemicznymi środkami czystości?

Co prawda w sklepach zaczyna pojawiać się coraz więcej ekologicznych środków czystości (bardziej w sklepach internetowych, niż w stacjonarnych), ale ich ceny są dość wysokie w stosunku do chemicznych środków, więc nie każdy może sobie na to pozwolić, aby ich używać. Natomiast można niektóre środki czystości zrobić samodzielnie i będą one o wiele tańsze i przede wszystkim zdrowsze dla nas – przepisy na kilka takich przykładowych środków czystości, zostały opisane w listopadzie 2019 na tym blogu w artykule pt. Jak Zrobić Ekologiczne Środki Czystości? …i Usunąć Szkodliwą CHEMIĘ Ze Swojego Życia?

Warto również pamiętać o dwóch ważnych „składnikach”, które są bardzo przydatne w domu, a NIE TRUJĄ NAS – czyli warto mieć ocet (u mnie w domu przeważnie mamy zapas przynajmniej kilku litrów – obecnie ok. 10 l) oraz sodę oczyszczoną. Ocet np. świetnie rozpuszcza kamień na bateriach kuchennych i łazienkowych, można go stosować do płukania ubrań zamiast tych wszystkich świństw chemicznych w postaci płynów do płukania. Soda oczyszczona może przydać się np. do wyczyszczenia mocno zabrudzonego piekarnika, czy też garnków przypalonych na zewnątrz lub wewnątrz – zresztą sodę oczyszczoną można nawet pić pod kątem zdrowotnym (świetnie się sprawdza np. jak ktoś ma zgagę).

To tylko część z dostępnych opcji.

…a co jeśli wprowadzimy rozwiązania ekologiczne na szeroką skalę?

Pewna firma, która działa już od 3 lat w Rosji i która w tym roku (dokładnie w lutym 2020) weszła na rynki europejskie z produktami pod marką GreenWay, proponuje bardzo ciekawe rozwiązania.

Pod marką GreenWay zostały stworzone np. różnego rodzaju szmatki do czyszczenia/mycia przeróżnych powierzchni BEZ UŻYCIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH, które oparte są o nanotechnologię i zawierają w sobie srebro koloidalne. Jak być może wiesz, srebro koloidalne warto pić, bo jest ono dla nas bardzo korzystne – niszczy wszelkie wirusy w naszych organizmach itd.
…i te niepozorne szmatki radzą sobie niesamowicie z myciem naczyń (nawet bardzo tłustych), z myciem samochodu, gdzie nie używa się ani „grama” środków chemicznych, tylko np. kilka litrów czystej wody i taki „ręcznik”…

Do bardzo mocnych zabrudzeń, firma oferuje środek (w 100% z naturalnych składników) w formie pasty, którą można nałożyć na wybrana szmatkę firmy i uporać się z brudem – mycie okien, samochodu, naczyń, ścieranie kurzu itd. – w większości przy użyciu szmatek GreenWay i czystej wody.  W ofercie są tez np. ekologiczne „listki do prania” ubrań w 100% z naturalnych składników.

…i teraz sobie pomyśl, ile pieniędzy wydajesz na środki chemiczne, którymi się trujesz sprzątając w domu, a jakie oszczędności wygenerujesz stosując tylko te szmatki od firmy i wodę z kranu… a przede wszystkim zyskasz zdrowie.

To nie wszystko, bo firma zdaje sobie z tego sprawę, że te zużyte szmatki gdzieś trzeba będzie wyrzucić, więc tworzą rozwiązanie, aby ludzie nie wyrzucali ich byle gdzie, tylko planują odbierać od klientów te wszystkie zużyte szmatki – zwrot zużytych szmatek będzie możliwy w „Eko Marketach”, które powstaną w Polsce i całej Europie na bazie franczyzy.

Oprócz tego w ofercie mają pojawić się w 100% ekologiczne herbaty, suplementy diety i wiele innych produktów, które pozwolą ludziom odciąć od siebie sporą część tych niezdrowych nawyków (niezdrowych zarówno dla siebie, jak również dla natury) – żeby było jeszcze ciekawiej – firma stworzyła takie rozwiązanie, że Ty jako użytkownik, możesz być po prostu tylko klientem firmy i kupować ich produkty, możesz równie dobrze zarabiać na propagowaniu ich idei zdrowego świata, produktów…. budując grupę konsumencką w modelu biznesowym MLM, możesz jako firma kupować produkty GreenWay i odsprzedawać je w swoim sklepie stacjonarnym lub internetowym, możesz otworzyć własny „Eko Market” na bazie franczyzy z produktami GreenWay

Także bardzo ciekawe produkty + możliwość stworzenia sobie dodatkowo źródła dochodu w zamian za propagowanie ekologicznych rozwiązań firmy.

==> Tutaj można zobaczyć więcej materiałów/informacji z produktami GreenWay, jak się sprawują w praktyce oraz inf., jak można dołączyć do firmy…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje, budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na naszym blogu www.uLukasza.pl oraz dzięki produktom, które staramy się dobierać do naszego sklepu www.Sklep.uLukasza.pl tak, aby były pomocne na różnych płaszczyznach (do stosowania wewnątrz organizmu, aby np. pozbyć się trucizn, toksyn z organizmu i odzyskać zdrowie..., czy też do poprawiania własnej kondycji i przez to również ogólnego samopoczucia). Zapraszamy do obserwowania naszego bloga, udostępniania i komentowania naszych artykułów...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *