Bo Tutaj Jest Jak Jest…- Ale DLACZEGO TAK JEST w Polsce?

Zapewne wielu z Was zastanawia się czasem, dlaczego jest tak kiepsko w Polsce i czy w ogóle tak to wszystko musi wyglądać
Politycy opowiadają publicznie piękne historie, ale jak spojrzysz na rzeczywistość, przyglądniesz się jej dokładniej, okazuje się, że ma ona niewiele wspólnego z pięknymi słowami, obietnicami tych postaci. W mediach nieustannie kłamstwa, propaganda, przekazy podprogowe – zachęcanie do trucia siebie i swojej rodziny poprzez ładnie ubrany w słowa i obrazy marketing korporacji (trucicieli). W rzeczywistości nieustanne okradanie społeczeństwa przez „rządy”, upadlanie ludzi, doprowadzanie ich do bankructw, do biedy, niewypłacalności… do śmierci.

Dlaczego nie możemy mieć samej ZDROWEJ ŻYWNOŚCI w sklepach (większość to trucizna)? Dlaczego „leki” zamiast uzdrawiać, ukrywają tylko objawy danej choroby, a w rzeczywistości trują, powoli niszczą organizm człowieka? – dlaczego nie ma w aptekach TYLKO TAKICH, które pomagają w uzdrawianiu? Dlaczego mimo OGROMNYCH ZASOBÓW NATURALNYCH w Polsce (węgiel, ropa, złoto, srebro, miedź, źródła geotermalne…) – większość Polaków, to biedacy, a nie ludzie, którzy żyją na wysokim poziomie? – dlaczego nie ma np. „dochodu gwarantowanego” dla każdego Polaka w oparciu o wydobycie, przetwarzanie, sprzedaż tych surowców? – dlaczego płacimy tak ogromne kwoty za gaz, prąd, paliwo, skoro moglibyśmy mieć to wszystko prawie za darmo (dzięki zasobom, które znajdują się na terenie Polski)?

Dlaczego mimo OGROMNYCH PRZESTĘPSTW „władzy” i ludzi z nimi powiązanych – OD LAT NIKT Z NICH nie ponosi poważnych konsekwencji? Dlaczego „prawo” działa tylko w stosunku do zwykłych obywateli, a „elita rządząca” jest nietykalna? Obecna „władza” popełnia zbrodnię ludobójstwa na narodzie polskim (nieprzebadane jak należy szczepionki, pod pozorem pandemii, która nie istnieje – „zablokowanie” służby zdrowia dla ludzi cierpiących na przeróżne choroby/schorzenia – brak pomocy medycznej dla nich i śmierć z tych powodów)… – dlaczego ŻADNE służby (nawet wojsko) na to nie reagują (nie robią porządku z najeźdźcami, bandytami, psychopatami)???

DLACZEGO „JEST JAK JEST” W POLSCE I NA ŚWIECIE?

Zacznijmy od tego, co można było zauważyć w ostatnich tygodniach w Polsce i na świecie, dzięki mediom społecznościowym, Internetowi.

Premier Wielkiej Brytanii w otoczeniu symboli związanych z żydowskim świętem „Chanuka”, pani Merkel i inne postacie z rządu niemieckiego świętują Chanukę, politycy z Francji, Arabii Saudyjskiej i wielu innych miejsc na świecie – podobnie… W Polsce przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie – również symbole związane z tym świętem, politycy świętują Chanukę razem „z przybyszami” w Warszawie (już od lat)… córka Donalda Trumpa (prezydenta USA) w mediach społ., wrzuca zdjęcia swojej rodziny i treści sugerujące, że świętują Chanukę… Trump wielokrotnie w ostatnich latach podkreślał (również kilka dni temu w mediach społ.), że „najlepszym przyjacielem USA jest Izrael”.

Zaczynasz rozumieć, dlaczego kwestia np. „pandemii” i innych nieprzychylnych nam sytuacji tak łatwo rozprzestrzenia się prawie na całym świecie???
Tak, masz rację… bo w „krajach” dookoła nas (prawie wszędzie), na najważniejszych stołkach, które mają największy wpływ na życie obywateli poszczególnych krajów (w polityce, w mediach, w tzw. instytucjach…) SĄ SAMI SWOI.

…ale wróćmy TYLKO do samej Polski.

Miliony Polaków od lat łudzi się, że idąc na wybory – zmienią coś w Polsce w dobrą stronę. Manipulowani nieustannie przez media, przez kłamstwa polityków i ich wyuczone gesty, „sztuczki”… naprawdę w to wierzą. Są przekonani, że ci zdrajcy, obłudnicy… są polskimi patriotami. Od kilkudziesięciu lat – co kilka lat przedstawiana jest narodowi „alternatywa” dla „obecnego”, tandetnego rządu… i spora część narodu rzeczywiście jest przekonana, że wybierając „alternatywę” – będzie lepiej. 
…ale „dziwnym trafem” – nigdy tak się nie dzieje. Każdy „rząd”, który nastaje – kradnie, manipuluje, morduje, niszczy kraj i społeczeństwo… najważniejszy akt prawny, którym jest Konstytucja – jest dla nich jak papier toaletowy, którym można sobie podetrzeć…

Fałszywe wydarzenia, fałszywe sprzeczki polityków, puste słowa… tylko po to, aby ogłupiony naród nadal spał w swoim ogłupieniu i pozwalał na ograbianie i mordowanie swojej rodziny, na życie jak niewolnik, który zapiernicza nieustannie „dla pana”, który mu później większość wypracowanych „profitów” odbiera…

Aby lepiej zrozumieć, że w Polsce jest „tak samo”, jak w innych „krajach” – że tutaj też są „sami swoi” od wielu lat w najważniejszych miejscach (i dlatego jemy truciznę, dlatego zmuszają ludzi do eksperymentów medycznych, dlatego sprzedają trucizny zamiast prawdziwych leków w aptekach, dlatego wyniszczane są/blokowane wszelkie formy naturalnego uzdrawiania ludzi…) – warto „odgrzebać” artykuł z 2013 roku, który został opublikowany na blogu/stronie elexajones.pl pt. Prawdziwe nazwiska „elity polskiej”

…cóż, czy naprawdę jeszcze wierzysz w bajkę pt., że mamy lub mieliśmy na przestrzeni 30 ostatnich lat polski rząd???
NIE MA polskiego, angielskiego, niemieckiego, amerykańskiego rządu… to jest JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA przed narodami tych krajów (a raczej już korporacji)… Myślisz, że masz alternatywę w kwestii partii politycznych i że kolejne wybory coś zmienią? Teraz Konfederacja jest na topie jako „alternatywa” – więc spójrz np. na drugie oznaczone nazwisko z poniższego obrazka…

…jak myślisz – czy są nazwiska innych byłych prezydentów Polski na tej liście? (pytanie retoryczne) 😉

Ci politycy, którzy obecnie w Polsce wpływają na emocje ludzi mówiąc o polskim patriotyzmie, o tym, że oni sami są polskimi patriotami – to perfidni kłamcy, fałszerze rzeczywistości o podwójnych nazwiskach (większość z nich NIE JEST Polakami). 

Zastanów się Polaku, Niemcu, Angliku… – kogo słuchasz, kogo wspierasz… bo od lat wspierasz tych, którzy okradają Twój dom i Ciebie, mordują Twoich bliskich, tylko w znacznie sprytniejszy, przebiegły sposób, niż np. w trakcie „typowej” wojny…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *