BÓL ZĘBA. Jak Się Go SZYBKO Pozbyć Bez Trucia Swojego Organizmu Tabletkami?

Zapewne większość z nas zna to nieciekawe uczucie, kiedy zaczynają boleć nas zęby, ale oczywiście nie zawsze możemy „od razu” wybrać się do dentysty, aby coś z tym zrobić, bo np. jesteśmy w pracy, na uczelni lub mamy inne sytuacje, które nam na to nie pozwalają.

Reklamy telewizyjne od lat nam wmawiają, co w robić w wszelkich sytuacjach, kiedy dopada nas ból czegokolwiek – według nich, najlepszy sposób brzmi „weź tabletkę”… tylko problem w tym, że te wszystkie „cudowne tabletki” tworzone przez koncerny farmaceutyczne, są bardzo szkodliwe dla naszych organizmów (zawierają substancje, które nam szkodzą, które nas trują) – co prawda ich działanie sprawia wrażenie, że pozbyliśmy się problemu (np. z bólem czegoś), ale z drugiej strony przyczyniają się do uszkodzenia różnych narządów, tkanek w naszych organizmach i dlatego warto to sobie uświadomić oraz znaleźć inne zastępcze rozwiązania, które nam nie szkodzą… ale o tym za chwilkę.

Moje doświadczenia…

Kilkanaście lat temu, zaczął mi się psuć ząb trzonowy, więc wybrałem się do dentystki, która rozwierciła ten ząb – zrobiła, co miała zrobić twierdząc, że został wyleczony. Po kilku miesiącach ten ząb zaczął delikatnie, ale często boleć – w pewnym momencie w plombie zrobiła się dziura i część plomby wpadła do środka (czyli dentystka wygląda na to, że za mało dała wypełnienia). 

Pojechałem więc do innego dentysty 100 km od mojej miejscowości – profesjonalny sprzęt i obsługa, zapłaciłem sporo w stosunku do dentystów z moich okolic… Ząb niby wyleczony, ale po krótkim czasie zaczął znów delikatnie i dość często boleć, później ten ból przechodził – miesiące mijały i było wszystko w porządku. Natomiast w pewnym momencie znów się odezwał mocny ból.

Po raz trzeci pojechałem do dentysty z tym samym zębem (na przestrzeni kilku lat) – znów został rozwiercony, wszystko niby zrobione jak należy… ale co jakiś czas ból się odzywał i odzywa aż do dzisiaj.
Nie widzę sensu po raz kolejny jechać z nim do dentysty, bo jak historia mówi – nie radzą sobie z nim 🙂 …a z drugiej strony nie chcę go wyrywać (chociaż pewnie byłaby to najlepsza metoda) ze względu na późniejszy, mniejszy komfort w trakcie jedzenia itp. itd.

…i tak średnio co kilka miesięcy „odzywa się” ból tego zęba – nie jest on bardzo mocny, ale jest męczący, niekomfortowy…

Więc jak sobie radzić z bólem zęba bez tabletek?

Niektórzy mówią, że można po prostu zagryźć suszone goździki (nie te kwiatki z ogrodu ;), tylko te, które kupujemy w sklepach i które dodaje się do różnych potraw, czy napojów) i substancje zawarte w tych goździkach – działają przeciwbólowo, więc pomogą pozbyć się również bólu zęba. Coś w tym jest, chociaż dla mnie osobiście coś zupełnie innego działa o wiele lepiej.

Ja stosuję wodę utlenioną. Wystarczy bolącego zęba zakropić sobie kilkoma kroplami wody utlenionej i przez kilka minut trzymać głowę i „otwarte usta” w takim układzie, aby jak najdłużej woda utleniona znajdowała się na zębie i w jego okolicy – aby spokojnie sobie tam działała.

Po kilku minutach, w moim przypadku – ból zęba zaczyna ustępować. Wtedy wystarczy wypluć ślinę z nadmiarem wody utlenionej lub ewentualnie dodatkowo przepłukać jamę ustną czystą wodą i to wszystko.

Bazując na tej metodzie – nie trujesz się szkodliwymi substancjami z tabletek przeciwbólowych, ból ustępuje po kilku minutach (moje doświadczenia), oszczędzasz pieniądze, bo woda utleniona kosztuje „grosze” w porównaniu z tabletkami (z „dużym” opakowaniem).

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje, budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na naszym blogu www.uLukasza.pl oraz dzięki produktom, które staramy się dobierać do naszego sklepu www.Sklep.uLukasza.pl tak, aby były pomocne na różnych płaszczyznach (do stosowania wewnątrz organizmu, aby np. pozbyć się trucizn, toksyn z organizmu i odzyskać zdrowie..., czy też do poprawiania własnej kondycji i przez to również ogólnego samopoczucia). Zapraszamy do obserwowania naszego bloga, udostępniania i komentowania naszych artykułów...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *