BSM – Metoda SAMOLECZENIA Która Uzdrawia z Wielu Chorób i Schorzeń

Miło widzieć, że mimo wszechobecnej cenzury w Internecie (blokowanie/usuwanie niewygodnych np. dla koncernów farmaceutycznych tematów przez Facebooka, YouTube itd.) – mimo wszystko przebijają się wartościowe rozwiązania, porady, z których ludzie mogą skorzystać bez płacenia „fortun” lekarzom, bez zostawiania „całej emerytury” w aptekach na tzw. leki, które tak naprawdę w wielu przypadkach trują tych ludzi, zamiast uzdrawiać.

B.S.M. – Metoda Samoleczenia Znana w Polsce Już Lata Temu

Metodę samoleczenia BSM odkrył w latach siedemdziesiątych śp. Eugeniusz Uchnast (pułkownik Wojska Polskiego). Pan Piotr Lewandowski, który poznał tę metodę od śp. Eugeniusza w 1979 roku – sam uporał się dzięki niej z poważnymi chorobami i te doświadczenia skłoniły go do propagowania metody BSM w Polsce i na świecie.

Owocem tych działań jest książka pt. „Samoleczenie metodą B.S.M.”, w której Pan Piotr przedstawia dokładnie, jak tę metodę wykorzystywać, aby skutecznie działała oraz żeby sobie nią nie zaszkodzić (posługując się nią w nieumiejętny sposób).

Co jest tutaj ciekawe – jak sam Piotr Lewandowski wspomina w wywiadach, już lata temu politycy w Polsce bardzo dobrze wiedzieli o tej metodzie. Wielu z nich nawet zakupiło jego książkę i stosowało tę metodę, ale jak tylko poprosił ich o pomoc w propagowaniu tej metody, to wszyscy znikali z „horyzontu” natychmiast…

Na czym polega Metoda Samoleczenia BSM?

Warto tutaj wspomnieć o tym, co podkreśla Piotr Lewandowski – że metoda BSM DZIAŁA DLA KAŻDEGO, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY WIERZY W JEJ SKUTECZNOŚĆ, CZY TEŻ NIE.

Istnieją na świecie różne metody uzdrawiania, samoleczenia…, ale największym problemem w nich jest to, że jeśli nie wierzysz w ich działanie, to zgodnie z Twoim przekonaniem – po prostu nie zadziałają.
Przykładem może być tutaj tzw. „PLACEBO” – jeśli poważnie chorej osobie wmówimy, że np. zdobyliśmy bardzo skuteczny lek na jej chorobę i wyjdzie z niej zażywając ten lek… i ta osoba uwierzy w to w 100%, to podając jej substancję np. w formie tabletki, która jest całkowicie obojętna dla organizmu (i przede wszystkim nie jest żadnym lekiem) – ta osoba zacznie zdrowieć

W przypadku metody BSM jest inaczej – jak twierdzi Pan Piotr, tutaj nie trzeba wierzyć – trzeba po prostu stosować i zacznie ona działać.

Dzięki metodzie BSM można pozbyć się mnóstwa schorzeń i chorób – np. cukrzycy, nowotworów, nadciśnienia tętniczego, chorób serca, czy nawet mocne poparzenia ciała mogą zniknąć w wyniku stosowania tej metody.

…natomiast sama metoda polega na przykładaniu dłoni do swojej głowy w odpowiednich miejscach, w odpowiedniej pozycji – nad ośrodkami kory mózgowej, które zawiadują chore części ciała (te, które chcemy leczyć).

Jak tylko zrozumiesz, że wszystko, co nas otacza jest energią, że my sami jesteśmy energią, że mamy a naszych ciałach i poza nimi punkty energetyczne zwane czakrami, że nasze ciała emanują energią… – możemy samodzielnie np. energią płynącą z naszych palców, dłoni rozpocząć proces uzdrawiania w naszych organizmach i systematyczne stosowanie np. metody BSM spowoduje, że rzeczywiście sami siebie wyleczymy.

Czy metodę BSM może każdy człowiek stosować?

Teoretycznie tak, chociaż jak sam autor książki wspomina – NIE POWINNY stosować tej metody osoby, które mają kamienie nerkowe lub w woreczku żółciowym, ponieważ metoda BSM powoduje, że organizm pozbywa się zanieczyszczeń, wirusów, ciał obcych… w wyniku czego takie osoby, mogłyby wylądować w szpitalu z natychmiastową koniecznością operacji (gdyby kamienie zaczopowały przewody).

Tutaj można posłuchać wywiadów, wypowiedzi Piotra Lewandowskiego na temat jego książki i samej metody BSM:

Czy METODA BSM jest skuteczna?

…np. pod wywiadami z Panem Piotrem na YouTube, można zobaczyć komentarze świadczące o tym, że są ludzie, którym ona pomaga… Kilka przykładów:

Tutaj z kolei jest wywiad z człowiekiem, który od lat stosuje metodę BSM:

Tutaj jest oficjalna strona dotycząca metody BSM i książki:
https://www.samoleczeniebsm.pl

…a Tutaj możesz poszukać tej książki na CENEO i dokonać zakupu: LINK <==

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje, budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na naszym blogu www.uLukasza.pl oraz dzięki produktom, które staramy się dobierać do naszego sklepu www.Sklep.uLukasza.pl tak, aby były pomocne na różnych płaszczyznach (do stosowania wewnątrz organizmu, aby np. pozbyć się trucizn, toksyn z organizmu i odzyskać zdrowie..., czy też do poprawiania własnej kondycji i przez to również ogólnego samopoczucia). Zapraszamy do obserwowania naszego bloga, udostępniania i komentowania naszych artykułów...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *