BSM – Metoda SAMOLECZENIA Która Uzdrawia z Wielu Chorób i Schorzeń

Miło widzieć, że mimo wszechobecnej cenzury w Internecie (blokowanie/usuwanie niewygodnych np. dla koncernów farmaceutycznych tematów przez Facebooka, YouTube itd.) – mimo wszystko przebijają się wartościowe rozwiązania, porady, z których ludzie mogą skorzystać bez płacenia „fortun” lekarzom, bez zostawiania „całej emerytury” w aptekach na tzw. leki, które tak naprawdę w wielu przypadkach trują tych ludzi, zamiast uzdrawiać.

B.S.M. – Metoda Samoleczenia Znana w Polsce Już Lata Temu

Metodę samoleczenia BSM odkrył w latach siedemdziesiątych śp. Eugeniusz Uchnast (pułkownik Wojska Polskiego). Pan Piotr Lewandowski, który poznał tę metodę od śp. Eugeniusza w 1979 roku – sam uporał się dzięki niej z poważnymi chorobami i te doświadczenia skłoniły go do propagowania metody BSM w Polsce i na świecie.

Owocem tych działań jest książka pt. „Samoleczenie metodą B.S.M.”, w której Pan Piotr przedstawia dokładnie, jak tę metodę wykorzystywać, aby skutecznie działała oraz żeby sobie nią nie zaszkodzić (posługując się nią w nieumiejętny sposób).

Co jest tutaj ciekawe – jak sam Piotr Lewandowski wspomina w wywiadach, już lata temu politycy w Polsce bardzo dobrze wiedzieli o tej metodzie. Wielu z nich nawet zakupiło jego książkę i stosowało tę metodę, ale jak tylko poprosił ich o pomoc w propagowaniu tej metody, to wszyscy znikali z „horyzontu” natychmiast…

Na czym polega Metoda Samoleczenia BSM?

Warto tutaj wspomnieć o tym, co podkreśla Piotr Lewandowski – że metoda BSM DZIAŁA DLA KAŻDEGO, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY WIERZY W JEJ SKUTECZNOŚĆ, CZY TEŻ NIE.

Istnieją na świecie różne metody uzdrawiania, samoleczenia…, ale największym problemem w nich jest to, że jeśli nie wierzysz w ich działanie, to zgodnie z Twoim przekonaniem – po prostu nie zadziałają.
Przykładem może być tutaj tzw. „PLACEBO” – jeśli poważnie chorej osobie wmówimy, że np. zdobyliśmy bardzo skuteczny lek na jej chorobę i wyjdzie z niej zażywając ten lek… i ta osoba uwierzy w to w 100%, to podając jej substancję np. w formie tabletki, która jest całkowicie obojętna dla organizmu (i przede wszystkim nie jest żadnym lekiem) – ta osoba zacznie zdrowieć

W przypadku metody BSM jest inaczej – jak twierdzi Pan Piotr, tutaj nie trzeba wierzyć – trzeba po prostu stosować i zacznie ona działać.

Dzięki metodzie BSM można pozbyć się mnóstwa schorzeń i chorób – np. cukrzycy, nowotworów, nadciśnienia tętniczego, chorób serca, czy nawet mocne poparzenia ciała mogą zniknąć w wyniku stosowania tej metody.

…natomiast sama metoda polega na przykładaniu dłoni do swojej głowy w odpowiednich miejscach, w odpowiedniej pozycji – nad ośrodkami kory mózgowej, które zawiadują chore części ciała (te, które chcemy leczyć).

Jak tylko zrozumiesz, że wszystko, co nas otacza jest energią, że my sami jesteśmy energią, że mamy a naszych ciałach i poza nimi punkty energetyczne zwane czakrami, że nasze ciała emanują energią… – możemy samodzielnie np. energią płynącą z naszych palców, dłoni rozpocząć proces uzdrawiania w naszych organizmach i systematyczne stosowanie np. metody BSM spowoduje, że rzeczywiście sami siebie wyleczymy.

Czy metodę BSM może każdy człowiek stosować?

Teoretycznie tak, chociaż jak sam autor książki wspomina – NIE POWINNY stosować tej metody osoby, które mają kamienie nerkowe lub w woreczku żółciowym, ponieważ metoda BSM powoduje, że organizm pozbywa się zanieczyszczeń, wirusów, ciał obcych… w wyniku czego takie osoby, mogłyby wylądować w szpitalu z natychmiastową koniecznością operacji (gdyby kamienie zaczopowały przewody).

Tutaj można posłuchać wywiadów, wypowiedzi Piotra Lewandowskiego na temat jego książki i samej metody BSM:

Czy METODA BSM jest skuteczna?

…np. pod wywiadami z Panem Piotrem na YouTube, można zobaczyć komentarze świadczące o tym, że są ludzie, którym ona pomaga… Kilka przykładów:

Tutaj z kolei jest wywiad z człowiekiem, który od lat stosuje metodę BSM:

Tutaj jest oficjalna strona dotycząca metody BSM i książki:
https://www.samoleczeniebsm.pl

…a Tutaj możesz poszukać tej książki na CENEO i dokonać zakupu: LINK <==

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *