Chcą OGRANICZAĆ Dostawy Gazu Przedsiębiorcom…

Jeśli myśleliście Państwo, że to już koniec tego ZBRODNICZEGO „teatru” globalistów (widząc, że coraz więcej rządów poszczególnych krajów wycofuje się z zakłamanej retoryki oraz obostrzeń dot. pseudo pandemii), to byliście mocno w błędzie. System zbrodniarzy zrobił mały krok wstecz, aby teraz uderzyć nas z innej strony, ograniczając dostawy gazu i energii elektrycznej!

12 Stopień Zasilania i Ograniczenia w Dostawie Energii

W grudniu 2021 na tym blogu została opublikowana informacja, że jest planowany w wielu krajach BLACKOUT (długotrwałe braki w dostawach energii elektrycznej), na co wskazują różne czynniki oraz informacje… nie wiadomo tylko dokładnie, kiedy ten BLACKOUT nastąpi…

Większość ludzi, którzy widzieli inf. na temat BLACKOUT-u, po prostu nie wierzyło w to. Teraz temat zaczyna nabierać tempa… – co prawda z trochę innej strony, ale zmierzamy w kierunku dużych problemów dot. energii.

Dzisiaj pojawił się na jednej grupie przedsiębiorców na Facebooku post z zapytaniem „Drodzy Państwo. Kto z was dostał już pismo o 12 stopniu zasilania i ograniczeniach w dostawie energii?„. Pod tym postem zaczyna pojawiać się coraz więcej komentarzy z inf., że przedsiębiorcy otrzymują pisma o planie wprowadzenia ograniczeń w poborze gazu ziemnego, który ma dotyczyć WSZYSTKICH ODBIORCÓW GAZU ZIEMNEGO, Z WYJĄTKIEM ODBIORCÓW CHRONIONYCH.

Jeden z przedsiębiorców wrzucił w komentarzu zdjęcie tego pisma… proszę sobie przeczytać.

12 stopień zasilania i ograniczeń w dostawie energii

…pojawiają się też głosy w komentarzach w stylu, że „najpierw gaz, a za chwilę prąd jak za dawnych czasów”… i jest to bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie zaczną również obcinać/limitować nam dostawy energii elektrycznej, co wywoła chaos i gigantyczne problemy niemal w każdej dziedzinie naszego życia!

Globaliści nie cofną się przed swoimi zbrodniami!

Miejcie Państwo świadomość tego, że to wszystko, co się dzieje wokół nas – zostało dawno temu skrzętnie zaplanowane i te plany są realizowane krok po krok (z małymi modyfikacjami wynikającymi z tego, że poszczególne narody część planów zbrodniarzy „rozbijają” swoimi działaniami). Nie słuchajcie bredni mediów głównego nurtu, polityków z zakłamanym tłumaczeniem każdej z tych kwestii… oni realizują plany skierowane PRZECIWKO NAM – sporą część ludzi na całym świecie chcą wymordować na różne sposoby (co też robią skutecznie – bez większych problemów ze względu na ogromne ogłupienie społeczne), a resztę tzw. klasy średniej doprowadzić do totalnego ubóstwa i pełnego uzależnienia „od łaski władzy”.

Powoli wycofują się z kłamstw i zbrodni kryjącej się pod „pandemią koronawirusa”, więc teraz kolejne miliony osób na świecie załatwią innymi sposobami…

==================

Link do wspomnianego postu w grupie:
https://www.facebook.com/groups/136644797766118/

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *