Fale Elektromagnetyczne ZABIJAJĄ! Jak Się Przed Nimi Chronić?

Co prawda coraz więcej ludzi jest świadomych w tym temacie, natomiast NIESTETY ogromna większość kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy, a wręcz jak widzą jakiekolwiek informacje w tym temacie – wyśmiewają je, twierdzą, że są to „teorie spiskowe”… aczkolwiek bez względu na to, co ktoś sobie myśli na ten temat, czy w to wierzy, czy nie – fale elektromagnetyczne są bardzo szkodliwe dla nas i powodują mnóstwo zachorowań (również na tzw. „nieuleczalne choroby”).

Fale elektromagnetyczne, to cichy „zabójca”, ponieważ ich nie widać, większość ludzi swojego złego samopoczucia kompletnie nie łączy z tym zjawiskiem – tylko nieliczni fizycznie słyszą np. pisk w głowie, którego nie mogą znieść… który po chwili powoduje uporczywy ból głowy… jak przykładowo mają u siebie w domu wi-fi (Internet bezprzewodowy). Większość tego nie zauważa, nie zwraca na to uwagi.

Źródła Szkodliwych Fal Elektromagnetycznych

Tak naprawdę większość urządzeń, które posiadamy w swoich domach, a nawet sama instalacja elektryczna w domu – generują szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Świadomi tej szkodliwości ludzie (bardzo nieliczni), budując lub remontując swój dom, instalację elektryczną, robią w ten sposób, że bardzo łatwo mogą odciąć prąd w poszczególnych pomieszczeniach bez „biegania” do skrzynki rozdzielczej i np. wyłączają sobie prąd w samej sypialni przed spaniem, aby spać zdrowo.

Natomiast do takich najbardziej szkodliwych urządzeń, można zdecydowanie zaliczyć nowoczesne telefony komórkowe/smartfony (zwłaszcza w momencie, jak jest włączony Internet) oraz nadajniki sieci komórkowych, Internetu – w tym Wi-Fi (bezprzewodowy Internet, który jest w większości domów/mieszkań + obecnie coraz częściej pojawia się w autobusach, pociągach itd.).

Nasze Mózgi Są Smażone Jak Kurczaki w Mikrofalówce…

…i niestety większość ludzi tego nie rozumie, nie chce tego dostrzegać… bazuje na kłamstwach koncernów (które mają z tego ogromne zyski – np. sieci telefonii komórkowej) zapewniających, że te rozwiązania nie są szkodliwe, że „przeprowadzali badania” i jest wszystko w porządku. W Polsce normy dot. fal elektromagnetycznych są bardzo mocno zawyżone – to, co politycy uznali za bezpieczne dla zdrowia, jest w rzeczywistości niesamowicie dla nas szkodliwe.

W Polsce jest już MNÓSTWO ustawionych nadajników sieci komórkowych, Internetu… zwłaszcza w dużych miastach… na blokach, na szkołach – bardzo często w miejscach dużego skupiska ludzi.
Taka ciekawostka dla Państwa – otóż np. w Izraelu jest zakaz ustawiania nadajników blisko miejsc zamieszkania ludzi – przypadek? Oczywiście, że nie – wiadomo jest, że fale elektromagnetyczne powodują raka, udary mózgu, problemy z sercem i wiele innych chorób oraz dolegliwości. Więc dlaczego w Polsce tak chętnie zezwala się na stawianie nadajników w miejscach, w których NIGDY nie powinny stanąć? – sami spróbujcie znaleźć odpowiedź…

Teraz największym dla nas zagrożeniem jest kolejna absurdalna decyzja aktorów zwanych „polskim rządem”, którzy zezwolili na wprowadzenie technologii 5G w Polsce.
Jakiś czas temu na jednej ze stron rządu USA, można było znaleźć informacje o tym, że technologią 5G jest bronią testowaną przez wojsko USA…, a w Polsce ta technologia jest przedstawiana jako „przeskok do nowej ery technologicznej”, jako wspaniały, mega szybki Internet itd.

…w tym przypadku chodzi o to, że nadajniki 5G mają być (a nawet już są ustawiane w niektórych miastach Polski) co kilkadziesiąt metrów, do ok. 100 lub 150 metrów od siebie!
Te nadajniki mogą być prawie, że niewidoczne, bo są montowane np. na lampach przy drogach/chodnikach, w elementach konstrukcyjnych przystanków autobusowych itd. Czyli nie masz „ucieczki” przed szkodliwymi falami elektromagnetycznymi – jesteś przez cały czas „smażony/a” nimi… w danej miejscowości/mieście jesteś nieustannie otoczony/a nadajnikami, z których fale elektromagnetyczne uszkadzają Twój organizm.

…a Może To Jednak Tylko Teoria Spiskowa?

Jeśli w taki sposób myślisz, jeśli ufasz w 100 % koncernom, politykom, TV… zachęcamy do tego, abyś po prostu samodzielnie zbadał ten temat.
Jeśli dobrze poszukasz, to dotrzesz do informacji, która jasno mówi o tym, iż promieniowanie elektromagnetyczne o sile do ok. 5-ciu mikrowatów na metr kwadratowy, jest w miarę bezpieczne dla nas (chociaż też ma negatywny wpływ na nasze organizmy), a powyżej tej wartości – im więcej mikrowatów na metr kwadratowy, tym coraz gorzej dla nas – dla naszego zdrowia.
Pamiętając tę wartość, przyglądnij się na normy ustalone w Polsce i na świecie (przy okazji zastanów się, dlaczego są różne w różnych krajach, skoro są to normy ustalane niby dla ludzi… 😉 ), zakup urządzenie do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego (najlepiej złożyć się w kilka osób, bo jest dość kosztowne) i przejdź się po swojej miejscowości z tym urządzeniem, w okolice nadajników itd. i sprawdź jakie zobaczysz wartości na swoim urządzeniu – zobaczysz bardzo szybko, że są one wielokrotnie przekroczone.

Sprawdź również jakie jest promieniowanie elektromagnetyczne w Twoim domu – sprawdź zwłaszcza, jak to wygląda w okolicy cudownego Wi-Fi… Sprawdź swój smartfon zwłaszcza jak masz w nim włączony Internet od sieci komórkowej, z którą masz podpisaną umowę oraz w momentach, jak ktoś do Ciebie dzwoni lub Ty dzwonisz do kogoś.
Jest naprawdę w tej kwestii nieciekawie…

Jak Sobie Radzić z Szkodliwym Promieniowaniem Elektromagnetycznym?

Przede wszystkim warto zacząć od budowania świadomości własnej w tym zakresie oraz wokół siebie (sąsiedzi, znajomi, rodzina) i wspólnego wpływania w tym zakresie na rządzących (od tych „najmniejszych”, jak np. na burmistrzów w danych gminach po polityków), aby wprowadzić zakaz stawiania nadajników blisko miejsc zamieszkania oraz znaleźć rozwiązanie, aby jak najszybciej przenieść obecne nadajniki na bezpieczną dla nas odległość…

W domu/mieszkaniu pozbyć się jak najszybciej Wi-Fi i wrócić do starej metody – czyli Internet na kabel, a nie bezprzewodowy… lub ewentualnie wyłączać Wi-Fi przynajmniej na całą noc, jak śpicie, trzymać swoje smartfony z dala od siebie (najlepiej w innym pokoju), wyłączać z gniazdek urządzenia, które nie muszą działać (przynajmniej w nocy), wyłączać prąd w sypialni na noc (jak idziecie spać), aby promieniowanie z samej instalacji elektrycznej nie szkodziło Wam.

…to możesz zrobić w domu/mieszkaniu, jeśli chodzi o urządzenia, które posiadasz, ale co z promieniowaniem z nadajników na zewnątrz, które przenikają przez ściany domu/bloku i przez cały czas działają negatywnie na Twój organizm?

Folia aluminiowa chroni w dość dużym stopniu przed promieniowaniem elektromagnetycznym, więc można sobie np. ściany poobklejać tą folią, można kupić sobie np. koc z folii aluminiowej i spać pod nim lub zrobić „baldachim” nad łóżkiem z folii aluminiowej… – tylko kto chce robić z swojego domu/mieszkania „bunkier”? 😉

Jest też już dostępna na rynku „farba ekranująca” (zabezpieczająca przed promieniowaniem elektromagnetycznym), którą można sobie pomalować ściany wewnątrz domu/mieszkania lub pomalować nią elewację na zewnątrz budynku, aczkolwiek na razie jest to dość drogie rozwiązanie, bo farba kosztuje ponad 900 zł za 5 l.

No dobra – czyli np. tak możesz częściowo zabezpieczyć się w domu/mieszkaniu, ale idziesz/jedziesz do pracy, spotykasz się ze znajomymi „na mieście”, gdzie wszędzie są ludzie z telefonami komórkowymi, gdzie co kawałek jest Wi-Fi, gdzie działa na Ciebie promieniowanie elektromagnetyczne z nadajników rozmieszczonych w różnych częściach miasta – i co w tym przypadku?

Jednym z rozwiązań może być zakup lub samodzielne zrobienie orgonitu – np. takiego, który możesz trzymać w kieszeni lub takiego w formie wisiorka, czyli nosić go na szyi.
Orgonity też są ogólnie tematem kpin dla wielu ludzi, którzy nie wierzą, że orgonity w ogóle działają – dlatego tutaj również warto samodzielnie to sprawdzić i można to zrobić w prosty sposób, a wręcz warto to zrobić, bo w zależności od tego np. kto taki orgonit zrobi – on rzeczywiście działa lub też nie. Orgonit można sprawdzić urządzeniem do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego – po prostu wystarczy położyć/przytrzymać swój orgonit pomiędzy urządzeniem emitującym promieniowanie elektromagnetyczne (np. smartfon), a urządzeniem do pomiaru promieniowania i zobaczysz, czy jest oraz jaka jest różnica, kiedy położysz orgonit pomiędzy urządzeniami oraz kiedy go tam nie będzie…

Jeden Polak wpadł też na pomysł i stworzył czapki chroniące przed promieniowaniem elektromagnetycznym, które też są jakimś rozwiązaniem (przynajmniej można ochronić swój mózg w ten sposób)…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *