Fale Elektromagnetyczne ZABIJAJĄ! Jak Się Przed Nimi Chronić?

Co prawda coraz więcej ludzi jest świadomych w tym temacie, natomiast NIESTETY ogromna większość kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy, a wręcz jak widzą jakiekolwiek informacje w tym temacie – wyśmiewają je, twierdzą, że są to „teorie spiskowe”… aczkolwiek bez względu na to, co ktoś sobie myśli na ten temat, czy w to wierzy, czy nie – fale elektromagnetyczne są bardzo szkodliwe dla nas i powodują mnóstwo zachorowań (również na tzw. „nieuleczalne choroby”).

Fale elektromagnetyczne, to cichy „zabójca”, ponieważ ich nie widać, większość ludzi swojego złego samopoczucia kompletnie nie łączy z tym zjawiskiem – tylko nieliczni fizycznie słyszą np. pisk w głowie, którego nie mogą znieść… który po chwili powoduje uporczywy ból głowy… jak przykładowo mają u siebie w domu wi-fi (Internet bezprzewodowy). Większość tego nie zauważa, nie zwraca na to uwagi.

Źródła Szkodliwych Fal Elektromagnetycznych

Tak naprawdę większość urządzeń, które posiadamy w swoich domach, a nawet sama instalacja elektryczna w domu – generują szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Świadomi tej szkodliwości ludzie (bardzo nieliczni), budując lub remontując swój dom, instalację elektryczną, robią w ten sposób, że bardzo łatwo mogą odciąć prąd w poszczególnych pomieszczeniach bez „biegania” do skrzynki rozdzielczej i np. wyłączają sobie prąd w samej sypialni przed spaniem, aby spać zdrowo.

Natomiast do takich najbardziej szkodliwych urządzeń, można zdecydowanie zaliczyć nowoczesne telefony komórkowe/smartfony (zwłaszcza w momencie, jak jest włączony Internet) oraz nadajniki sieci komórkowych, Internetu – w tym Wi-Fi (bezprzewodowy Internet, który jest w większości domów/mieszkań + obecnie coraz częściej pojawia się w autobusach, pociągach itd.).

Nasze Mózgi Są Smażone Jak Kurczaki w Mikrofalówce…

…i niestety większość ludzi tego nie rozumie, nie chce tego dostrzegać… bazuje na kłamstwach koncernów (które mają z tego ogromne zyski – np. sieci telefonii komórkowej) zapewniających, że te rozwiązania nie są szkodliwe, że „przeprowadzali badania” i jest wszystko w porządku. W Polsce normy dot. fal elektromagnetycznych są bardzo mocno zawyżone – to, co politycy uznali za bezpieczne dla zdrowia, jest w rzeczywistości niesamowicie dla nas szkodliwe.

W Polsce jest już MNÓSTWO ustawionych nadajników sieci komórkowych, Internetu… zwłaszcza w dużych miastach… na blokach, na szkołach – bardzo często w miejscach dużego skupiska ludzi.
Taka ciekawostka dla Państwa – otóż np. w Izraelu jest zakaz ustawiania nadajników blisko miejsc zamieszkania ludzi – przypadek? Oczywiście, że nie – wiadomo jest, że fale elektromagnetyczne powodują raka, udary mózgu, problemy z sercem i wiele innych chorób oraz dolegliwości. Więc dlaczego w Polsce tak chętnie zezwala się na stawianie nadajników w miejscach, w których NIGDY nie powinny stanąć? – sami spróbujcie znaleźć odpowiedź…

Teraz największym dla nas zagrożeniem jest kolejna absurdalna decyzja aktorów zwanych „polskim rządem”, którzy zezwolili na wprowadzenie technologii 5G w Polsce.
Jakiś czas temu na jednej ze stron rządu USA, można było znaleźć informacje o tym, że technologią 5G jest bronią testowaną przez wojsko USA…, a w Polsce ta technologia jest przedstawiana jako „przeskok do nowej ery technologicznej”, jako wspaniały, mega szybki Internet itd.

…w tym przypadku chodzi o to, że nadajniki 5G mają być (a nawet już są ustawiane w niektórych miastach Polski) co kilkadziesiąt metrów, do ok. 100 lub 150 metrów od siebie!
Te nadajniki mogą być prawie, że niewidoczne, bo są montowane np. na lampach przy drogach/chodnikach, w elementach konstrukcyjnych przystanków autobusowych itd. Czyli nie masz „ucieczki” przed szkodliwymi falami elektromagnetycznymi – jesteś przez cały czas „smażony/a” nimi… w danej miejscowości/mieście jesteś nieustannie otoczony/a nadajnikami, z których fale elektromagnetyczne uszkadzają Twój organizm.

…a Może To Jednak Tylko Teoria Spiskowa?

Jeśli w taki sposób myślisz, jeśli ufasz w 100 % koncernom, politykom, TV… zachęcamy do tego, abyś po prostu samodzielnie zbadał ten temat.
Jeśli dobrze poszukasz, to dotrzesz do informacji, która jasno mówi o tym, iż promieniowanie elektromagnetyczne o sile do ok. 5-ciu mikrowatów na metr kwadratowy, jest w miarę bezpieczne dla nas (chociaż też ma negatywny wpływ na nasze organizmy), a powyżej tej wartości – im więcej mikrowatów na metr kwadratowy, tym coraz gorzej dla nas – dla naszego zdrowia.
Pamiętając tę wartość, przyglądnij się na normy ustalone w Polsce i na świecie (przy okazji zastanów się, dlaczego są różne w różnych krajach, skoro są to normy ustalane niby dla ludzi… 😉 ), zakup urządzenie do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego (najlepiej złożyć się w kilka osób, bo jest dość kosztowne) i przejdź się po swojej miejscowości z tym urządzeniem, w okolice nadajników itd. i sprawdź jakie zobaczysz wartości na swoim urządzeniu – zobaczysz bardzo szybko, że są one wielokrotnie przekroczone.

Sprawdź również jakie jest promieniowanie elektromagnetyczne w Twoim domu – sprawdź zwłaszcza, jak to wygląda w okolicy cudownego Wi-Fi… Sprawdź swój smartfon zwłaszcza jak masz w nim włączony Internet od sieci komórkowej, z którą masz podpisaną umowę oraz w momentach, jak ktoś do Ciebie dzwoni lub Ty dzwonisz do kogoś.
Jest naprawdę w tej kwestii nieciekawie…

Jak Sobie Radzić z Szkodliwym Promieniowaniem Elektromagnetycznym?

Przede wszystkim warto zacząć od budowania świadomości własnej w tym zakresie oraz wokół siebie (sąsiedzi, znajomi, rodzina) i wspólnego wpływania w tym zakresie na rządzących (od tych „najmniejszych”, jak np. na burmistrzów w danych gminach po polityków), aby wprowadzić zakaz stawiania nadajników blisko miejsc zamieszkania oraz znaleźć rozwiązanie, aby jak najszybciej przenieść obecne nadajniki na bezpieczną dla nas odległość…

W domu/mieszkaniu pozbyć się jak najszybciej Wi-Fi i wrócić do starej metody – czyli Internet na kabel, a nie bezprzewodowy… lub ewentualnie wyłączać Wi-Fi przynajmniej na całą noc, jak śpicie, trzymać swoje smartfony z dala od siebie (najlepiej w innym pokoju), wyłączać z gniazdek urządzenia, które nie muszą działać (przynajmniej w nocy), wyłączać prąd w sypialni na noc (jak idziecie spać), aby promieniowanie z samej instalacji elektrycznej nie szkodziło Wam.

…to możesz zrobić w domu/mieszkaniu, jeśli chodzi o urządzenia, które posiadasz, ale co z promieniowaniem z nadajników na zewnątrz, które przenikają przez ściany domu/bloku i przez cały czas działają negatywnie na Twój organizm?

Folia aluminiowa chroni w dość dużym stopniu przed promieniowaniem elektromagnetycznym, więc można sobie np. ściany poobklejać tą folią, można kupić sobie np. koc z folii aluminiowej i spać pod nim lub zrobić „baldachim” nad łóżkiem z folii aluminiowej… – tylko kto chce robić z swojego domu/mieszkania „bunkier”? 😉

Jest też już dostępna na rynku „farba ekranująca” (zabezpieczająca przed promieniowaniem elektromagnetycznym), którą można sobie pomalować ściany wewnątrz domu/mieszkania lub pomalować nią elewację na zewnątrz budynku, aczkolwiek na razie jest to dość drogie rozwiązanie, bo farba kosztuje ponad 900 zł za 5 l.

No dobra – czyli np. tak możesz częściowo zabezpieczyć się w domu/mieszkaniu, ale idziesz/jedziesz do pracy, spotykasz się ze znajomymi „na mieście”, gdzie wszędzie są ludzie z telefonami komórkowymi, gdzie co kawałek jest Wi-Fi, gdzie działa na Ciebie promieniowanie elektromagnetyczne z nadajników rozmieszczonych w różnych częściach miasta – i co w tym przypadku?

Jednym z rozwiązań może być zakup lub samodzielne zrobienie orgonitu – np. takiego, który możesz trzymać w kieszeni lub takiego w formie wisiorka, czyli nosić go na szyi.
Orgonity też są ogólnie tematem kpin dla wielu ludzi, którzy nie wierzą, że orgonity w ogóle działają – dlatego tutaj również warto samodzielnie to sprawdzić i można to zrobić w prosty sposób, a wręcz warto to zrobić, bo w zależności od tego np. kto taki orgonit zrobi – on rzeczywiście działa lub też nie. Orgonit można sprawdzić urządzeniem do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego – po prostu wystarczy położyć/przytrzymać swój orgonit pomiędzy urządzeniem emitującym promieniowanie elektromagnetyczne (np. smartfon), a urządzeniem do pomiaru promieniowania i zobaczysz, czy jest oraz jaka jest różnica, kiedy położysz orgonit pomiędzy urządzeniami oraz kiedy go tam nie będzie…

Jeden Polak wpadł też na pomysł i stworzył czapki chroniące przed promieniowaniem elektromagnetycznym, które też są jakimś rozwiązaniem (przynajmniej można ochronić swój mózg w ten sposób)…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje, budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na naszym blogu www.uLukasza.pl oraz dzięki produktom, które staramy się dobierać do naszego sklepu www.Sklep.uLukasza.pl tak, aby były pomocne na różnych płaszczyznach (do stosowania wewnątrz organizmu, aby np. pozbyć się trucizn, toksyn z organizmu i odzyskać zdrowie..., czy też do poprawiania własnej kondycji i przez to również ogólnego samopoczucia). Zapraszamy do obserwowania naszego bloga, udostępniania i komentowania naszych artykułów...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *