Gigantyczny WZROST zachorowań NA RAKA po zastrzyku przeciwko C-19

Początkiem lutego 2022 Ron Johnson skierował pismo do sekretarza Departamentu Obrony w USA,  z którego wynika, że wśród personelu wojskowego nastąpił gigantyczny wzrost zachorowań na raka oraz ogromny wzrost (notowany w setkach, a nawet tysiącach procent) innych dolegliwości/chorób (jak np. problemy neurologiczne), co wynika prawdopodobnie z tego, że przyjęli „szczepionkę przeciwko COVID-19″.

Ogromny wzrost zachorowań na raka

W swoim piśmie Ron Johnson zwraca uwagę w kwestii nowotworów np. na:

  • 894 % wzrost nowotworów złośliwych przełyku
  • 624 % wzrost nowotworów złośliwych narządów trawiennych
  • 487 % wzrost zachorowań na raka piersi
  • 474 % wzrost złośliwych nowotworów tarczycy i gruczołów dokrewnych
  • 369 % wzrost zachorowań na raka jąder

Ron Johnson list do Departamentu Obrony

Ron Johnson list do Departamentu Obrony

…ale czy to powinno kogokolwiek dziwić?
Każdy, kto  przygląda się bacznie na to, co dzieje się w Polsce i na świecie, zapewne zdaje sobie z tego sprawę, że system nas nieustannie mami, oszukuje i działa przeciwko nam. Ten preparat nazywany szczepionkami nie miał nikogo ochronić przed chorobą, tylko miał wykończyć znaczną część ludzi na świecie… i to się właśnie dzieje. Niektórzy ludzie umierają chwilę po przyjęciu tego preparatu, inni po kilku dniach, tygodniach… a jeszcze inni umrą w ciągu kilku lat.

Na tym blogu został opublikowany  w listopadzie 2021 artykuł pod tytułem SŁOWENIA: Dla Elit Inna „Szczepionka” Niż Dla Reszty Ludzi? Była Pielęgniarka Demaskuje Oszustwo!, w którym zawarte zostały informacje o tym, co ujawniła pielęgniarka z Słowenii, mówiąca publicznie o tym, że są 3 różne „szczepionki”… i jedna z nich zawiera substancję, która wywoła u ludzi raka tkanek miękkich

To są celowe działania systemu. To jest LUDOBÓJSTWO (które powtarzane jest co około 100 lat na świecie).

Jak sobie radzić z rakiem/nowotworami?

Musicie Państwo zdawać sobie z tego sprawę, że to co jest od wielu lat stosowane w ramach „oficjalnej medycyny”, czyli metody takie jak: chemioterapia, radioterapia… mają NIEWIELE WSPÓLNEGO z chęcią uzdrawiania ludzi. Jest to niesamowity biznes dla koncernów farmaceutycznych, a dla większości ludzi korzystających z tych metod – docelowo śmierć. Niewielu lekarzy powie Wam o tym wprost – większość z nich po prostu stosuje się do procedur narzuconych im z góry i nie wychyla się. Chcą mieć pracę, więc nawet nie myślą o tym, aby zasugerować swoim pacjentom inne rozwiązania… mordują ludzi tymi metodami, ale „kasa się zgadza”, więc stan konta zagłusza sumienie i czyny, których dokonują.

Metod „walki” z nowotworami, czy też zapobiegania im jest sporo, ale dzisiaj zwróćmy uwagę na porady udzielone w wartościowej książce „Zioła z Bożego Ogrodu” (autorka Maria Treben).

Zioła z Bożego Ogrodu

Pani Maria napisała w swojej książce tak:

(…) siła ziół nie polega tylko i wyłącznie na pokonywaniu najrozmaitszych schorzeń, ale również na tym, że wspomagają one i wzmacniają siły obronne naszego organizmu, chroniąc tym samym przed chorobami. Istnieją rośliny, które wpływają zapobiegawczo, a nawet hamująco na rozwijające się zmiany nowotworowe.

Sok z przytulii
Wszelkiego rodzaju zmiany warto smarować świeżym, uzyskanym z liści przytulii sokiem rozrobionym z masłem.

Jemioła
Podobne działanie wykazuje również jemioła, którą polecam stosować co roku w sześciotygodniowej kuracji. Przez trzy tygodnie codziennie pić trzy filiżanki herbatki z jemioły, przez dwa kolejne – dwie filiżanki i w ostatnim tygodniu – jedną filiżankę napoju dziennie. Czubatą łyżeczkę jemioły moczyć przez 12 godzin w filiżance zimnej wody. Następnie podgrzać i odcedzić. Dzienną porcję herbatki z powodzeniem można trzymać w termosie. 

Nagietek
Przy już rozwiniętym nowotworze zaleca się codzienne picie herbatki z nagietka. Czubatą łyżeczkę ziela zalać filiżanką gorącej wody, parzyć przez pół minuty, odcedzić. Pić małymi łykami cztery filiżanki herbatki dziennie. Świeży sok z nagietka świetnie sprawdza się w leczeniu zewnętrznym raka skóry.

Skrzyp polny
Działanie hamujące rozwój nowotworu posiada również skrzyp polny. Czubatą łyżeczkę skrzypu zalać filiżanką gorącej wody, parzyć pół minuty, odcedzić. Pić małymi łykami trzy filiżanki herbatki dziennie.

Mieszanka ziołowa
W stanach nowotworowych zaleca się także picie herbatki przygotowanej na bazie mieszanki z następujących ziół: 100 g pokrzywy, 100 g krwawnika i 300 g nagietka. Sześć łyżek mieszanki zalać 1,5 l gorącej wody, parzyć pół minuty, odcedzić i przelać do termosu. Co 20 minut wypijać łyk herbatki.

Zioła szwedzkie
Zioła szwedzkie należy zażywać codziennie, dolewając nalewkę do jednej z ww. herbat. Na pół filiżanki herbatki dać łyżkę stołową ziół. Pić po połowie porcji przed i po każdym posiłku.

Warto mieć w domu książkę Pani Marii, bo zawiera mnóstwo bardzo prostych porad na konkretne dolegliwości, choroby… i przede wszystkim są to porady oparte o naturalne środki na bazie ziół. Warto również pamiętać, że „rak”, to grzyb, który w rozwija się w organizmie, gdzie jest z reguły mnóstwo toksyn…, więc aby nie dopuścić do rozwoju nowotworów lub zahamować ich rozwój – trzeba natychmiast przestać wprowadzać do organizmu toksyny/trucizny (np. w postaci zatrutego jedzenia oraz napojów, z których większość obecnie sprzedawanych w sklepach NIGDY nie powinna być spożywana przez ludzi) oraz oczyścić organizm z pasożytów, toksyn… i dbać o te kwestie na bieżąco. Jak również sprawdzać systematycznie (np. poprzez tzw. „Vega Test”) niedobory witamin oraz minerałów w organizmie i uzupełniać je – wtedy organizm sam sobie poradzi z większością „chorób”…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *