KILKADZIESIĄT Państw Bawi Się w Bogów Manipulując Pogodą (GEOINŻYNIERIA)

Ponad 50 państw dysponuje technologią geoinżynieryjną, którą wykorzystują do modyfikacji pogody, czy też do tworzenia oczekiwanych zjawisk pogodowych. Tylko pytanie, które od razu nasuwa się na myśl, brzmi: czy chodzi tutaj tylko o manipulację zjawiskami pogodowymi, czy o kontrolę nad ludzkością? Geoinżynieria pozwala nie tylko zmieniać pogodę, ale przy jej użyciu, można mordować również ludzi, niszczyć ich dobytek, rujnować uprawy doprowadzając rolnictwo i ludzi z danego obszaru do bankructwa i głodu…

No więc chemtrails (smugi chemiczne) to rzeczywistość?

Do dzisiaj mnóstwo ludzi szydzi z innych słysząc o tym, że np. w Polsce przy pomocy samolotów od lat rozpylane są celowo nad nami różne substancje (np. metale ciężkie). Jak pojawiły się zdjęcia z Niemiec z Panią Merkel w 2019 roku (w jednej z gazet niemieckich) i z innymi politykami, którzy „zwiedzali” sobie samoloty z instalacjami do oprysków chemicznych, to wielu twierdziło, że to bzdura, ściema, „teoria spiskowa”… – dzieje się tak głównie dlatego, że ciągle pojawiają się dezinformatorzy w mediach (czasem w roli „ekspertów” z papierami kogoś, kto zajmuje się na co dzień daną dziedziną i wyśmiewa to wszystko) i większość ludzi „traci swój rozum” pod ich wpływem, zaprzeczając temu, co sami mogą zaobserwować np. na niebie…

Natomiast mimo tych ciągłych dezinformacji, jest coraz więcej materiałów, w których oficjalnie mówi się, czy też pokazuje nawet rozwiązania, przy pomocy których można wpływać na warunki pogodowe – zmieniać je, manipulować nimi (np. wywoływać deszcz na terach, gdzie panuje susza, lub wywołać suszę na wybranych terenach).

Wielu dezinformatorów posługuje się terminem teoria spiskowa, kiedy chcą ośmieszyć ludzi wskazujących na prawdę w jakimś temacie i większość społeczeństwa już tak przywykła do tego terminu, iż sami bez zastanowienia, posługują się nim również. Natomiast po raz kolejny warto przypomnieć, skąd się wziął i po co został stworzony ten termin:

Otóż termin „teoria spiskowa” został stworzony przez amerykańskie służby CIA w celu dyskredytowania, ośmieszania… ludzi dostrzegających prawdę w różnych, niewygodnych dla rządów, korporacji tematach… i jest on powszechnie od lat wykorzystywany w stosunku do ludzi, którzy publicznie ujawniają różne fakty, wskazują na różne zjawiska, które ukrywa się przed opinią publiczną.

Ktoś tu ciągle kłamie…

Wielu ludzi, media, niektóre osoby nazywające siebie jasnowidzami, niektórzy naukowcy – ciągle mówią o globalnym ociepleniu, o topniejących lodowcach na Antarktydzie… a z kolei inni naukowcy twierdzą, że nic takiego nie ma miejsca – że jest wręcz ogromny przyrost masy lodowców, a nie ich topnienie.

Więc jeśli ci „drudzy” mówią prawdę, to te zmiany pogodowe zauważalne w Polsce i w wielu innych krajach, najwidoczniej są efektem nieustannej manipulacji pogodą przez ludzi. U mnie np. tej zimy (na przełomie 2019/2020 roku) w zasadzie pewnie łącznie z 2 razy odgarniałem śnieg z przydomowych chodników, aby wygodniej było przejść i to była bardzo niewielka ilość śniegu. Osobiście nie pamiętam takiej zimy w Polsce. Czy tutaj też ktoś się bawi pogodą? – ogólnie często tej zimy można było i nadal często można zauważyć smugi chemiczne zostawiane przez samoloty (od 2019 roku można coraz częściej zauważyć nie tylko białe, ale również czarne smugi, które zostają na dłużej na niebie).

Arabia Saudyjska dołączyła do krajów, które manipulują pogodą…

Jak poinformował portal twojapogoda.pl w lutym 2020 roku, Arabia Saudyjska dołączyła do grupy ponad 50 państw, które wykorzystują technologię geoinżynieryjną do zmiany pogody na wybranych terenach. Coraz więcej krajów oświadcza, że planują używać geoinżynierii do łagodzenia skutków suszy (wywołując deszcz), czy też wpływania na chmury, aby zminimalizować deszcz i powodzie na danym terenie.

Dawniej mówiąc o geoinżynierii – ci, którzy nie ukrywali, że to „zjawisko” istnieje i jest rozwijane… mówili o tym, że geoinżynieria służy do walki z globalnym ociepleniem, czyli np. oficjalnie była mowa o tym, że samoloty rozpylają np. małe cząsteczki aluminium w stratosferze po to, aby odbijały one promienie słoneczne, żeby słońce nie nagrzewało zbyt mocno ziemi… ale jak się dokładniej przyglądniemy na ten temat, to geoinżynieria może być wykorzystywana na wiele sposobów – jako narzędzie chroniące ludność przed kataklizmami, czy też wspomagające rolnictwo itd.,  jak również jako narzędzie do zgłady ludzi na wybranym obszarze… i jest to narzędzie niemal idealne, bo trudno jest to udowodnić, że ktoś wywołał w danym kraju jakiś kataklizm…

…ale wracając do Arabii Saudyjskiej – tamten kraj niedawno ogłosił, że oni również będą manipulować pogodą w celach korzyści dla rolnictwa i ich gospodarki. Co prawda twierdzą, że będą wykorzystywać naturalnie tworzące się chmury, wprowadzając w nich mikrofizyczne zmiany , które będą powodowały opady deszczu z tych chmur.  Technologię, którą dysponują, mają sprawdzić na południowym zachodzie kraju i jeśli testy (proces „zasiewania chmur”) wypadną pozytywnie, będą chcieli zacząć wykorzystywać to rozwiązanie w całym kraju.

Zjednoczone Emiraty Arabskie także wykorzystują to rozwiązanie „zasiewania chmur”, aczkolwiek robią to głównie na terenach górzystych, w celu zwiększenia poziomu wód w zbiornikach wodnych. Wojsko twierdzi, że oprysków chemicznych dokonują również nad miastami w momentach, kiedy  pojawiają się tam chmury na tyle duże, iż można wywołać z nich deszcz.

Testy nie zawsze kończą się dobrze…

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mimo wielu sukcesów przy „zabawach pogodą”, naukowcy wspominają też o niepowodzeniach – np. na obszarze Ras Al Khaimah wywołali kataklizm w wyniku którego, wielu ludzi mogło stracić życie. Ludzie mieszkający na tamtym terenie, nie mogli doczekać się deszczu, natomiast jak „przyszedł”, to mieli go ponad stan… Z ciemnych chmur, które pojawiły się nad tamtym obszarem, spadło tyle deszczu przez kilkadziesiąt godzin, co normalnie spadłoby w ciągu 2.5 lat i naukowcy nie potrafili tego zatrzymać. Ratownicy pomogli 700 osobom, które znajdowały się w samochodach na zalanych drogach. Na niektórych terenach, głębokość wody osiągnęła kilka metrów. Udzielono również pomocy 170 turystom na terenie Jebel Jais, gdzie opady deszczu wywołały powódź oraz ziemia zaczęła się osuwać.

Czy świat oszalał na punkcie manipulacji pogodą?

Na chwilę obecną (jak wynika z informacji na portalu twojapogoda.pl) – Chiny są krajem, który prowadzi działania na największą skalę, jeśli chodzi o eksperymenty pogodowe. Chcą spowodować, że na Wyżynie Tybetańskiej, która jest jednym z najbardziej wysuszonych miejsc na świecie – zacznie padać deszcz. Chcą uczynić z tamtego miejsca żyzny teren. Co prawda, nie jest to łatwe zadanie, ponieważ tamten obszar ma pięć razy większą powierzchnię, niż teren Polski, aczkolwiek Chińczycy nie poddają się.

Ostatnie miesiące były również z pod znaku mainipulacji pogodowych w Indonezji, w Tajlandii oraz na Malcie. Na jednych obszarach wywoływano deszcz, aby zagasić pożary lasów, czy też oczyścić powietrze ze smogu, a na innych z kolei starano się zatrzymać deszcz i powodzie.

Rosja np. wykorzystuje geoinżynierię do poprawy pogody w trakcie ważnych wydarzeń w kraju.

Różne metody wywoływania deszczu…

Do tworzenia („zasiewania”) chmur wykorzystywane są zarówno samoloty, przy użyciu których rozpylane są substancje chemiczne, jak również np. takie urządzenia, jak to widoczne w materiale wideo, wyrzucające z siebie potężne ilości substancji tworzącej chmury na niebie, z których później pada deszcz.

Geoinżynieria jest faktem…

Dla ogromnej rzeszy ludzi, nadal jest to tylko bajka, albo „teoria spiskowa”, ale fakty są takie, że to się dzieje i to od wielu lat… natomiast jest to rozwijane i stosowane na coraz większą skalę. Na przykład w USA mówi się otwarcie o modyfikacji pogody. Istnieje nawet taka organizacja, jak The Texas Weather Modification Association, która działa na określonym obszarze USA i ich zadaniem jest wywoływanie deszczu na wskazanych terenach (manipulacja pogodą).

W niektórych przypadkach geoinżynieria wykorzystywana jest do pomocy ludziom (np. rolnikom, gdzie panuje susza), ale pytanie jest też takie, kiedy wykorzystywana jest ona przeciwko nam?
…trzeba również zastanowić się, w jakim kierunku zmierzamy (jako ludzkość) manipulując prawami natury na coraz większą skalę – czy Ziemia po prostu nie potraktuje nas w pewnym momencie, jak pasożytów, których trzeba się pozbyć…?


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nwonVY_cNS4

Poza tym, nie można tutaj też zapominać o broni klimatycznej HAARP, którą dysponuje od lat armia USA i już nie jeden raz została wykorzystana przeciwko ludziom… która może wywoływać gradobicia, ulewy…, czy nawet trzęsienia ziemi. Niedawno po incydencie, gdzie według mediów został zamordowany irański generał Sulejmani przez USA (według mnie ta akcja, to „teatr” dla ludu – ustawka pomiędzy USA i Iranem…) – przedstawiciele Iranu wspominali o tym, że prawdopodobnie Izrael manipuluje pogodą na ich terenach, w wyniku czego deszcz nie pada od długiego czasu…

…a w Polsce? W roku 2019 – w miesiącu, kiedy drzewa, krzewy owocowe zaczynały rozwijać pąki i kwitnąć, na niektórych terenach pojawił się duży mróz i śnieżyce… a później jak dobrze pamiętamy – spory wzrost cen owoców, warzyw… Nie można jednoznacznie powiedzieć, że tutaj też ktoś wtedy manipulował pogodą (bo skąd weźmiemy dowody?), ale z drugiej strony, patrząc na to, jak świat „zbroi” się w technologie geoinżynieryjne i na to, jak CAŁY CZAS trwa walka na świecie (albo informacyjna, albo militarna, albo finansowa/gospodarcza) i na to, jak nas dociskają „do podłogi” z różnych stron świata – nie można też uznać takich zjawisk w 100% za naturalne… 

Ciekawy materiał w temacie geoinżynierii został również opublikowany 8 marca 2020 na YouTube, gdzie dr Jerzy Jaśkowski wyjaśnia ten temat:

Dokąd to wszystko zmierza?

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Adam Szeluga pisze:

  Mój komentarz będzie długi, i na początek powiem, że absolutnie nie zgadzam się z opinią, że celem tych barbarzyńskich praktyk sa jakieś tylko zmiany pogodowe. To JEST !!! zabijanie ludzi!. Obserwuję niebo od około dziesięciu chyba lat. Obserwuję dnia każdego, tu w USA, gdzie mieszkam od 84, i w Polsce, gdzie bywam.
  Dokąd jadąc pierwszy raz po wielu latach niebycia, myślałem, że TAM będzie błękitne niebo. Zawiodłem się srodze.
  Wklejam niżej wiele linków i kopie moich listów z tymi linkami. Najbardziej porażające jest TO – Chemotrails Arizona State Senator Kelli Ward public hearing……..Prawie dwie godziny trwające spotkanie z przedstawicielką amerykańskiego rządu. I tam, na tym publicznym spotkaniu pytania tych ludzi – DLACZEGO TO ROBICIE!!! Ii bredzenie od rzeczy pani senatorki. Podnosi się kobieta, pani doktor – pediatra i mówi : W CIĄGU OSTATNICH 5 LAT, ZACHOROWALNOŚĆ NA RAKA WŚRÓD DZIECI W WIEKU DO 10 LAT WZROSŁA O 90%!!! TO są zmiany pogodowe ???!
  To ja.
  O tym co poniżej wspominałem będąc u Pani w sklepiku.
  I jeszcze coś. Wspominała Pani o bólu w piersiach.
  Pamiętam, że kiedyś oglądałem też gdzieś w internecie babeczkę co opowiadała o chemtrails flu.
  Ten mój trzytygodniowy post absolutny to chyba też było to samo.
  Ta BABECZKA NA KONIEC SWEJ WYPOWIEDZI ZADEMONSTROWAŁA LEK.
  Na usuwanie metali ciężkich z organizmu człowieka, czyli usuwanie tego czym nas ci bandyci faszerują każdego dnia, gdy wdychamy to „ubogacone” powietrze.
  Otóż na koniec swej wypowiedzi podniosła rękę a w niej trzymała SŁOICZEK Z TABLETKAMI. TO NAZYWAŁO SIĘ :

  MINERAL MANNA……

  =================

  Cóż napisać ?
  Spodziewałem się po nowym lokatorze Białego Domu natychmiastowej reakcji na TE: mordercze praktyki s….ów obamowskich. Zawiodłem się srodze.
  Przestępczy, zbrodniczy proceder niszczący Nasz Wspaniały Dom – Ziemię, i zabijający nas LUDZI – trwa nadal !
  i zawsze jak widzę te samoloty morderców sypiących na Ziemię te trucizny, to modlę się do Naszego Boga, by wreszcie Spełnił to co Obiecał ponad dwa tysiące lat temu na kartach Księgi Ksiąg zapowiadając Apokalipsę, czyli koniec tego starego świata i początek NOWEGO. KRÓLESTWA, o Które modlimy się, odmawiając Pacierz…OJCZE NASZ, KTÓRYŚ JEST W NIEBIE, ŚWIĘĆ SIĘ IMIĘ TWOJE, PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE, BĄDŹ WOLA TWOJA JAKO W NIEBIE TAK I NA ZIEMI…..
  A tutaj ten zapowiedziany wcześniej cytat z Apokalipsy Św Jana:
  A NA POCZĄTKU BÓG ZNISZCZY tych, którzy NISZCZĄ ZIEMIĘ. koniec cytatu.
  To nastąpi, mamy pewność. Ale kiedy ? BÓG Jeden Raczy Wiedzieć……..

  Poniżej kopia mojego listu do miejscowego kacyka demokratów. I te porażające informacje, które kryją się pod tymi linkami:

  Subject: MURDER PLANE’S & ARIZONA HEARING & health water

  Hello
  I spoke about this murder’s. american mudrer’s who murdered American
  Citizen every day. American child’s, woman’s and man’s.This hearing below is in
  Arizona. I observed same criminal activity on the sky in Conecticut. Thorough many
  year’s.*

  Zdjęcia z wnętrza samolotów chemtrailsowych
  View on wolna-polska.pl

  Preview by Yahoo

  https://youtu.be/X3lW-TGGlk0

  XXXX
  Arizona Senator Kelli Ward Convenes „Chemtrails” hearing …

  [image: Obraz w treści 1]▶ 1:50:09

  https://*www*.youtube.com/watch?v=IeqdFJphGT0

  https://youtu.be/PvkQ4kmV0LI

  https://youtu.be/kcBPurTip5M

  https://youtu.be/yZFNJplylns

  http://www.healthfreedom.info/Chemtrails%20Barium%20Toxicity.htm

  https://www.youtube.com/watch?v=IeqdFJphGT0

  https://youtu.be/_XjLzPivKp8

  https://youtu.be/npHlLp4QmKI

  https://youtu.be/FeTaejpg18g

  CHEMTRAILS PILOT SPEAK:

  https://youtu.be/lZaD-H_j3pU

  Chemtrails:

  ! Chemtrails – The Proof !!!

  !
  https://youtu.be/j5VP64V6L2s

  !!!!!

  &

  https://youtu.be/BL44ke_NHk4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *