KOD UZDRAWIANIA czyli jak pozbyć się problemów zdrowotnych i finansowych?

Istnieje mnóstwo sposobów na radzenie sobie z wszelkimi chorobami, dolegliwościami oraz z dowolnymi problemami w naszym życiu (np. z problemami finansowymi).

Niektóre z tych metod powiązane są z mocną wiarą w Boga, nasze uzdrowienie itd. Inne metody z kolei nie (np. metoda B. S. M. , o której była mowa na tym blogu w artykule pt. BSM – Metoda SAMOLECZENIA Która Uzdrawia z Wielu Chorób i Schorzeń) – one po prostu działają bez względu na to, czy ktoś wierzy, czy też nie…

Ta metoda „samouzdrawiania”, która poniżej zostanie przedstawiona, może być stosowana dosłownie na każdy nasz życiowy problem (czy to zdrowotny, czy to związany z związkiem z drugą osobą, czy finansowy itd.).

Uniwersalny KOD UZDRAWIANIA

W 2018 roku miałem możliwość porozmawiać telefonicznie z Panią Anną Mikulską… i przy okazji dostać opier*ol 😉 (Pani Ania jest dość hmm… – powiedzmy, że „impulsywna”) 🙂
Pani Ania przeprowadzała w poprzednich latach (nie wiem, czy nadal to robi) na ludziach np. „operacje fantomowe”, czyli pracowała nad uzdrowieniem ciała energetycznego człowieka, które z kolei prowadziło do uzdrowienia, odbudowy… ciała fizycznego.

Anna Mikulska mówi wprost (czy to w swoich materiałach wideo, czy też w rozmowie telefonicznej) na zasadzie: wy nie musicie do mnie dzwonić, przyjeżdżać itd. – wystarczy, że zaczniecie stosować to, co Wam przekazuję i sami możecie się uzdrowić przy pomocy energii Boskiej…

Dlatego też dzisiaj dzielę się z Wami tą metodą, bo być może niektórym z Was (wytrwałym, stosującym ją systematycznie) pomoże w różnych aspektach życia. Ta metoda jest ogólnie dostępna (dzięki Pani Ani), aczkolwiek większość ludzi jest tak leniwa, że nawet sobie jej „nie potrafi” spisać na kartce, a duża część z kolei pewnie nigdy o niej nie usłyszy z różnych powodów.

Tylko ważna kwestia – nie jest to metoda dla leni. Jedno jej zastosowanie w większości przypadków nie zmieni czyjegoś życia. Trzeba ją stosować systematycznie i z wiarą, że to daje efekty.

Procedura KODU UZDRAWIANIA

W tym przypadku wykorzystujemy 2 takie główne elementy:
– energię płynącą z naszych palców (dłoni)
– energię słów („modlitwę”)

Przy użyciu tej metody, usuwa się negatywne zapisy komórkowe, co prowadzi z kolei do uzdrowienia.

Jak wygląda cała procedura stosowania KODU UZDRAWIANIA?

Dopóki nie uzdrowimy siebie, swojego życia w danej kwestii – przerabiamy cały czas TYLKO I WYŁĄCZNIE 1 TEMAT!

…i robi się to tak:

a) Kierujemy energię płynącą z palców naszych obydwu dłoni na te poniższe punkty naszego ciała (po 8 minut na każdy z punktów):

1) Grzbiet nosa (z przodu) – z odległości ok. 5 – 7 cm
2) Krtań („jabłko Adama” u mężczyzn) – dotykamy końcami palców
3) Szczęki (z odległości ok. 5 – 7 cm) – jedna dłoń/palce z jednej strony, druga z drugiej
4) Skronie (z odległości ok. 5 – 7 cm)

…a jak trzymać palce dłoni, które kierujemy na poszczególne punkty? – mają być złączone tak jak na zdjęciu i „czubki” palców kierujemy s stronę wspomnianych punktów.

b) Kierując energię z palców w konkretny punkt wyżej wspomniany, wypowiadamy jednocześnie tę „modlitwę” (najlepiej na głos) i za każdym razem (przechodząc do kolejnych punktów) powtarzamy ją:

Modlę się o to, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszelkie problemy fizyczne związane z ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie życiem, światłem i miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrawiania wzrosła o 100% lub więcej.

W miejscu wykropkowanym wstawia się nasz problem, z którym chcemy się uporać – czyli np.:
(…) wszelkie problemy fizyczne związane z brakiem pieniędzy
(…) wszelkie problemy fizyczne związane z chorobą moich oczu

itd.

Pamiętaj! Przerabiasz 1 temat dotąd aż zostanie uzdrowiony (nie możesz tutaj codziennie „zmieniać zdania”, co chcesz uzdrowić).
Jak często trzeba w ten sposób działać, aby zobaczyć rezultaty? – najlepiej codziennie (a nawet kilka razy dziennie).

To wszystko. Jeśli uważasz, że ten artykuł i kod uzdrawiania jest wartościowy, to udostępnij link do tego artykułu na swoim profilu w portalach społecznościowych, podziel się nim ze swoimi znajomymi…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Janina pisze:

    Szanowni Państwo, opisana metoda pochodzi z książki pt. Kod uzdrawiania, więc warto, a wprost wypada powołać się na źródło.

    • Dziękuję za uwagę, ale dla mnie „źródłem” tej metody jest Pani Ania Mikulska wspomniana w artykule. Od niej się o tej metodzie dowiedziałem, natomiast nie wiedziałem, że akurat z tej książki ona pochodzi.
      Także jeśli zna Pani imię i nazwisko autora tej książki, w której jest ona opisana, to proszę podać je w komentarzu dla zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *