Krowie MLEKO. Cichy Zabójca Ludzi, Czy Coś Co Korzystnie Wpływa Na Nasze Zdrowie?

Jaki tam znowu zabójca, skoro w TV mówili „pij mleko, a będziesz wielki” i tego typu hasła… skoro w szkołach podają dzieciom mleko itd.?

Cóż… kiedy chodziłem do szkoły podstawowej, również podawano nam na śniadanie kubek gorącego (przegotowanego) mleka oraz świeżą bułkę z piekarni…

Skąd Się w Ogóle Wzięły Produkty Mleczne?

O tego trzeba zacząć. Podobno dawno temu, kiedy w Anglii panował głód – ludzie wpadli na pomysł, aby zacząć wykorzystywać krowie mleko w celu wyżywienia społeczeństwa.
Jak widać, pomysł ten na tyle mocno przyjął się, że później trafił również na inne rynki europejskie.

Dzisiaj mamy mnóstwo produktów na bazie krowiego mleka, ale czy one są dla nas zdrowe?
…i tutaj pojawia się spory podział pomiędzy ludźmi – nawet „fachowcy” spierają się o tę kwestię. Jedni twierdzą, że krowie mleko jest bardzo zdrowe a inni, że jest wręcz szkodliwe.

Co Jest Nie Tak z Mlekiem?

Warto tutaj zwrócić uwagę na jedną podstawową kwestię czyli na to, że „mleko”, które kupujesz w sklepach nie jest mlekiem (krowy są faszerowane antybiotykami, paszami na bazie GMO, chemicznymi środkami, które mają spowodować zwiększenie „produkcji” mleka w organizmach krów… plus warto się też wgłębić w temat, co później jest robione z tym „mlekiem”, zanim ono trafi do sklepów)…

Niektórzy nawet uważają, że mleko kupowane od sprawdzonych rolników, czy ludzi hodujących dla siebie krowy (którzy hodują krowy tradycyjnie – karmiąc je trawą, sianem…) – również nie jest dla nas zdrowe

Ktoś kiedyś powiedział, że „człowiek jest jedynym ssakiem, który świadomie pije mleko innych ssaków” (gdzie inne ssaki tego nie robią – przynajmniej na taką skalę).

Czasem mówi się, że starsi ludzie powinni pić mleko, bo wapń z tego mleka, wzmacnia ich kości itd. – podobno to bzdura. Ten wapń z krowiego mleka, rzeczywiście korzystnie działa na cielęta, a u ludzi odkłada się w organizmie i doprowadza do różnych chorób/schorzeń.
…i to nie tylko u starych ludzi, ale u młodych również.

Ja mam własne doświadczenie, dowód z tym związany. 

Jak byłem gdzieś po 20-tce (wiek), miałem możliwość uczestniczyć w badaniu krwi (metoda badania z kropli krwi) i pani badająca moją krew, pokazała mi i omówiła szczegółowo, co się dzieje w mojej krwi oraz w moim organizmie stwierdzając jednocześnie, że natychmiast powinienem zaprzestać spożywania produktów mlecznych (nabiału), bo w żyłach odkłada mi się wapń („oblepia” żyły od środka) blokując coraz mocniej przepływ krwi, co z czasem doprowadzi do poważnych schorzeń i nawet śmierci, jeśli nie zrezygnuję z tych produktów. 

Zanim przejdziemy do podsumowania – warto sobie zobaczyć np. te 3 materiały na temat mleka, gdzie mamy różne zdania/opinie na jego temat:

 

 

Własne Obserwacje i Podsumowanie Dotyczące Mleka

Ja jestem osobą, która od dziecka spożywała krowie mleko i produkty mleczne. Jako dziecko uwielbiałem jeść u mojej babci kwaśne mleko z ziemniakami (u moich dziadków przeważnie było mleko od krowy od ludzi ze wsi, w której mieszkali). U siebie w domu uwielbiałem grysik na mleku, płatki kukurydziane z mlekiem, czy ogólnie nabiał (ale u mnie w domu, coraz częściej mieliśmy te produkty już ze sklepów, a nie od hodowców krów).

…po latach obserwacji tematu – nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że te „wszystkie” produkty mleczne dostępne w sklepach i produkowane na masową skalę NIE SŁUŻĄ NAM, a wręcz nas trują. Wystarczy przyglądnąć się dokładniej na to, jak są hodowane krowy na masowa skalę, czym są karmione itd. oraz co się dzieje później z tym „mlekiem” (jak jest ono przetwarzane, co jest dodawane do produktów mlecznych itd.).

Natomiast mam pewne wątpliwości co do tego, czy nawet to „czyste mleko” od krów (hodowanych w tradycyjny sposób) jest dla nas korzystne, czy nie.

Ja osobiście zauważam od co najmniej kilku lat, że mi picie mleka lub jedzenie np. białego sera totalnie nie służy – lubię, ale przeważnie źle się czuję po ich spożyciu, więc wolę po prostu unikać tych produktów na tyle, na ile jest to możliwe.
…i to, o czym jest mowa np. w jednym z powyższych materiałów wideo, że wapń z mleka krowiego jest korzystny i przyswajalny przez cielaki, a nie przez ludzi – w moim przypadku zostało potwierdzone na badaniu krwi lata temu, o czym wspomniałem powyżej pisząc, że wapń odkłada mi się w żyłach blokując przepływ krwi…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *