Najgroźniejszy WIRUS Który Obecnie ZABIJA Na Świecie

Na przestrzeni lat, mieliśmy okazję usłyszeć w mediach o przeróżnych tematach rzekomo bardzo groźnych dla nas ludzi. Wałkowano temat ptasiej grypy, to znowu świńskiej grypy, niedawno „ASF”, obecnie z kolei karmią nas dramatem o nazwach „koronawirus” i „COVID-19” (…a już w planach mają COVID-21)… ale najgroźniejszym „wirusem” wcale nie są te wymienione przed chwilą – jest nim KŁAMSTWO, natomiast śmiertelnym „wirusem”, który powstaje w umysłach/ciałach ludzi pod wpływem kłamstwa – jest lęk, wszechogarniający ludzi strach (doprowadzający organizmy ludzkie do chorób i destrukcji), który CELOWO jest w nas nieustannie wywoływany gównie przez media i polityków.

ILUZJA „ZAWSZE” PRZED RZECZYWISTOŚCIĄ

Te wszystkie wyżej wspomniane „choroby”, „epidemie” – tak jak mnóstwo innych tematów, są jedynie kłamstwem ubarwionym w danej chwili do granic możliwości w konkretnym celu. Na przykład w celu zniszczenia danej „części” rolnictwa, destrukcji konkretnej branży na danym obszarze, systematycznego odbierania ludziom kolejnych aspektów wolności… aż do całkowitego zniewolenia.

…i tak jak wiele z tych tematów ograniczało się do „mniejszego obszaru” (np. do terenu Polski), tak COVID-19 jest tematem wykorzystanym do globalnych zmian (do działań w wielu krajach). 

Mimo, że absurd goni absurd w kwestii kreowanej przez przestępców z świata polityki oraz mediów „pandemii koronawirusa”, mnóstwo ludzi wierzy w ich kłamstwa, poddało się lękowi, który w nich ci szubrawcy wywołali, natomiast te „tematy” wrzucane na arenę publiczną – ZAWSZE są zasłoną czegoś (jakiegoś większego planu).

COVID-19 POD LUPĄ

Po tylu miesiącach globalnych kłamstw, każdy w miarę spostrzegawczy człowiek, dostrzega już, że jest to gigantyczny blef – fałsz na ogromną skalę, który pokazuje jednocześnie ZEPSUCIE, zgniliznę całego patologicznego „systemu”. Matrix z każdym dniem odkrywa coraz mocniej swoje „karty” – dzięki temu tematowi, mamy podanych jak na dłoni „wszystkich” ludzi uczestniczących w tej ZBRODNI przeciwko ludzkości (poza tymi, którzy „chowają się w cieniu”). Można zauważyć, które media aktywnie uczestniczą w tym przestępstwie, którzy ludzie to nakręcają na danym obszarze (nie wspominając o ogromnej masie ogłupionego przez nich tłumu, nieświadomego prawdy).

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. – Joseph Goebbels

Po tych wszystkich miesiącach nieustannych kłamstw, wydawać by się mogło, że już wszyscy ludzie powinni widzieć to, co się tutaj dzieje, ale niestety tak nie jest – ten powyższy cytat mówi sam za siebie. To naprawdę działa, co widać choćby nawet w naszym bliskim otoczeniu. Kłamstwa powtarzane np. przez media – tak mocno „wgryzają się” w podświadomość wielu „nieodpornych” ludzi, że uznają je za prawdę.

Z każdym miesiącem zaczyna się krystalizować coraz mocniej to, co niektórzy z nas dostrzegali już miesiące temu – np. LUDOBÓJSTWO. Wystarczy spojrzeć na to, co zrobili politycy w Polsce pod pretekstem kłamstwa COVID-owego. MNÓSTWO ludzi umiera na przeróżne choroby, bo szpitale nie przyjmują ich (nie otrzymują pomocy medycznej) – przyjmowani są tylko ludzie „z COVID-19”. To jest ludobójstwo ukryte pod kłamstwem, a przestępcy udający rząd, nieustannie tworzą iluzję „działania na rzecz społeczeństwa”, dbania o zdrowie ludzi… 

Coraz mocniej krystalizuje się temat szczepień (gigantycznych zysków dla koncernów farmaceutycznych z tego tytułu), a dla zwykłych ludzi jeszcze większa umieralność i zniewolenie (inwigilacja…) – poprzez nieustanne manipulacje, kłamstwa polityków i innych sługusów tego patologicznego systemu, dąży się do tego, aby WSZYSTKICH ludzi na świecie zaszczepić (oczywiście tę „szarą masę” – tzw. „elity” tego oczywiście nie zrobią w praktyce).

Zakłamany MATRIX

Coraz więcej działań systemowych „klaunów”, którzy na wszelkie możliwe sposoby starają się utrzymać ludzi w kłamstwie („w dramacie” COVID-owym), jest tak ogromnym absurdem, że trudno jest nie zauważyć, jaki to jest cyrk dla mas społecznych.

Na przykład:

Jedziesz do szpitala z czymkolwiek (np. ze złamaną nogą) – nie przyjmą cię, dopóki nie podpiszesz papierów, że przyjmują cię „z podejrzeniem zarażenia koronawirusem”.

Szpitale/lekarze otrzymują konkretne pieniądze za stwierdzenie, że ktoś ma COVID-19, co jest finansową motywacją do tych przestępczych działań.

W wielu przypadkach na świecie – „szpitale tymczasowe” tworzone np. w obiektach publicznych, są ściemą – przywożony jest sprzęt do tych obiektów, czasem nawet lekarze/służby medyczne w celu nagrania przez media materiałów, aby pokazać jaki jest „dramat”, a później ten sprzęt jest pakowany do samochodów i wywożony w inne miejsce, gdzie rzekomo powstaje kolejny szpital…

Statystyki zachorowań/zgonów są fałszowane na wiele sposobów – np. testy, które używane były przez kilka mies. do diagnozowania ludzi, NIE NADAJĄ SIĘ DO TEGO CELU (co sam producent zastrzega) i pokazują one w większości przypadków fałszywie dodatnie wyniki, a mimo tego – „rządy” zamknęły setki tysięcy ludzi  w poszczególnych krajach na kwarantannie (również część mojej rodziny, gdzie WSZYSCY z nich byli zdrowi!), zdemolowano gospodarki poszczególnych krajów… Ludziom umierającym na zawał serca, na raka itd. – przypisuje się jako przyczynę zgonu COVID-19.

Media tworzą inscenizację pod „dramat” – jest coraz więcej nagrań ludzi, którzy uchwycili tworzenie iluzji przez media. Na przykład sceny jak z karetek wyciągani są pod szpitalem „chorzy” na COVID-19. Tylko te sceny są tak niedopracowane, że widać, iż są to manekiny, a nie ludzie… jak ludzie „z służby zdrowia” wynoszą zwłoki z szpitali (tam też są manekiny, a nie ludzie). STATYŚCI SĄ OPŁACANI, aby udawali ludzi chorych na COVID-19, co jest później pokazywane przez media… znani z mediów, z świata sportu itd. ludzie wykorzystywani są do kreowania iluzji udając za pośrednictwem mediów, że zarazili się COVID-19… Media pokazują, jak to ratownicy medyczni już nie wyrabiają z przywożeniem chorych na COVID-19 do szpitali, a zwykli ludzie weryfikują te kłamstwa, sprawdzając na własną rękę i nagrywając telefonami jak to naprawdę wygląda w Polsce, w Wielkiej Brytanii itd. – pod szpitalami stoją puste karetki przez dłuższy czas i nic się nie dzieje, w szpitalach, gdzie według mediów panuje dramat – NIC SIĘ NIE DZIEJE. W „polowych punktach”, gdzie wykonuje się testy na COVID-19, według mediów jest oblężenie…, a coraz więcej ludzi z w różnych krajach, pokazuje, że jest zupełnie inaczej (czego dowody są na ich nagraniach, które można znaleźć w sieci)…

Z policji zrobiono przestępców w mundurach – nakazano im działać niezgodnie z prawem. Na przykład nakaz polityków dot. noszenia maseczek ochronnych (które NIC NIE DAJĄ, oprócz niszczenia naszego zdrowia…) od wielu miesięcy jest nakazem BEZPRAWNYM bazującym na rozporządzeniach (i teraz na ustawie) BEZ PODSTAW PRAWNYCH. Każdy policjant wypisujący mandat komukolwiek za brak maseczki, popełniał/popełnia przestępstwo!

…jest MNÓSTWO przeróżnych elementów, które pokazują nam jak na dłoni ten cały absurd – BLEF i zarazem przestępczość na ogromną skalę w poszczególnych strukturach całego „systemu” (media, służby, sejm, senat, Kościół)… ale teraz też widać świetnie coś innego – to, że „rządy” poszczególnych „krajów”, to wcale nie są rządzący – to są tylko aktorzy, pionki, sługusy, wykonawcy zleconych im zadań (którzy realizują globalny plan zmian). 

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *