Śmiej Się i Szczep GŁUPCZE… Broń Biologiczna Pod Postacią Szczepionki na COVID-19

Do ciekawej rozmowy doszło w ostatnich dniach – do rozmowy pomiędzy Aleksandrem Berdowiczem i Jerzym Ziębą na temat „szczepionki na COVID-19„, która jak się okazuje wcale nie jest szczepionką zapobiegającą chorobie COVID-19, a bronią biologiczną, która zniszczy organizmy ludzkie (zwłaszcza te, w których już są „retrowirusy” lub zostaną zaaplikowane ludziom razem z tą „szczepionką”).

Szczepionka mRNA (broń biologiczna)

W trakcie tej rozmowy, założyciel kanału PorozmawiajmyTV, wspomina o rosyjskim ekspercie od broni biologicznej, lekarzu i oficerze (dr Igor Shepherd), który w latach 90-tych brał udział w testach z bronią biologiczną na ludziach… i który stwierdził, że to, co obecnie jest wstrzykiwane ludziom jako „szczepionka na COVID-19”, to ewidentnie jest broń biologiczna (przygotowywana już od kilkudziesięciu lat)!

Jerzy Zięba z kolei powołuje się w tej rozmowie na publikację naukową dr Margaret Liu (specjalistka w technologiach szczepień), która mimo swojej pro-szczepionkowej postawy, ujawniła w swojej publikacji, do czego może doprowadzić wstrzyknięcie mRNA do organizmu, w którym są retrowirusy (czyli do zmian w DNA…)


Publikacja: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6631684/

np. w USA ponad 50 milionów ludzi ma retrowirusy w organizmach i wstrzyknięcie tej substancji tym ludziom, doprowadzi do tragedii. W Polsce również spora część ludzi ma retrowirusy w organizmach, gdzie zostały one „dostarczone” do organizmów razem z niektórymi szczepionkami (np. na różyczkę, odrę lub świnkę) lub razem z niektórymi „lekami”. Zaaplikowanie tej substancji do organizmu, doprowadzi do wbudowania się jej w DNA ludzkie (do modyfikacji DNA człowieka) i do śmierci.

Pan Jerzy Zięba powołuje się także na ekspertów, czyli na dr Judy Mikovits i jej partnera naukowego Franka Rosetti (ponad połowa wiedzy o immunologii na świecie pochodzi od niego), którzy mieli kontrakt z armią amerykańską na stworzenie broni biologicznej opartej na retrowirusach… to właśnie dr Judy powiedziała o tych milionach Amerykanów z retrowirusami, które aktywowane przez substancję mRNA doprowadzą do bardzo nieciekawej sytuacji (dr Judy twierdzi, że ci wszyscy ludzie umrą)… Wspomniała ona również Panu Jerzemu o tym, że WSZYSTKIE leki produkowane przez koncerny farmaceutyczne, które w końcówkach swojej nazwy zawierają słowo „MAB” – są zanieczyszczone retrowirusami.

Kiedy ZASZCZEPIENI zaczną masowo umierać?

Warto zobaczyć całą tę rozmowę Panów: Aleksandra Berdowicza i Jerzego Zięby, która jest poniżej:

…jeśli YouTube usunie ten niewygodny dla przestępców systemowych materiał, to znajdziecie go również na stronie:
https://porozmawiajmy.tv/po-jakim-czasie-zaszczepieni-zaczna-masowo-umierac-jerzy-zieba

PANDEMIA KŁAMSTW
Judy Mikovits i Kent Heckenlively

Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć” to książka ryzykowna, wskazująca palcem na wielkie medyczne przekręty, które zdarzają się wokół nas – według autorki pandemia koronawirusa COVID-19 jest jednym z nich.

==> Książka Dostępna Jest Tutaj

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *