SZCZEPIONKI. Twoje Dziecko To Tylko Statystyka Dla Systemu WŚRÓD ZGONÓW…

2 i 3 grudnia 2019 w Szwajcarii zostało zorganizowane wydarzenie/spotkanie przez Światową Organizację Zdrowia pod dumną nazwą „Global Vaccine Safety Summit” (czyli Światowy Szczyt Bezpieczeństwa Szczepionek), na którym czołowi naukowcy z całego świata, wypowiadali się na temat szczepionek, szczepień, powikłań, zgonów…

Prawda Na Temat Szczepionek Nie Jest Przyjemna…

W Polsce nieustannie ogłupia się społeczeństwo na temat szczepionek/szczepień poprzez np. media głównego nurtu, gdzie np. do programów TV, zapraszani są rzekomo „specjaliści” w tej dziedzinie, który plotą sobie śliczne bzdury, opowiadając o tym, jakim „cudem medycyny” są szczepionki i jak to warto się szczepić… natomiast ludzie, którzy już dawno temu dostrzegli ten blef, to ohydne kłamstwo ludzi powiązanych z koncernami farmaceutycznymi, nieustannie są ośmieszani przez media, przez tzw. ekspertów (czyli LUDZI NA USŁUGACH KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH), czy też próbuje się ich uciszać na wiele sposobów (np. w USA wielu lekarzy zostało zamordowanych po tym, jak zaczęli uświadamiać społeczeństwo, mówić prawdę), w Polsce te jednostki (np. lekarze), które również nie mogą patrzeć na te kłamstwa i mówią otwarcie o tym swoim pacjentom oraz uświadamiają społeczeństwo (np. dr Hubert Czerniak), próbuje się ich zniszczyć finansowo lub tez pozbawia się ich prawa wykonywania zawodu…

Jak się mówi ludziom, że szczepionki zawierają BARDZO SZKODLIWE np. neurotoksyny, takie jak aluminium, czy rtęć, które uszkadzają np. mózg osoby szczepionej, to większość się z tego śmieje (bo w TV powiedzieli inaczej, bo lekarz rodzinny powiedział, że trzeba zaszczepić itp. itd.)

…w każdym razie w materiałach, które wyciekły do Internetu z tego grudniowego spotkania – naukowcy w swoich wypowiedziach POTWIERDZAJĄ, że te szkodliwe substancje są w szczepionkach.
Naukowcy mówią o tym, że do szczepionek dodawane są adjuwanty takie jak: rtęć, aluminium, formaldehyd, glin, fosforan glinu, cholesterol, Polisorbat 80, kwasy tłuszczowe, obce gatunkowo białka, a nawet oleje, a ich interakcje nie są badane mimo tego, iż naukowcy mają świadomość, że wywołują one problemy zdrowotne.

Z materiałów wynika również, że NIKT NIE BADA szczepionek pod kątem długofalowego ich działania na zdrowie/organizm człowieka. W ogóle szczepionki badane są bardzo pobieżnie, ponieważ jak podkreślił Dr. David Kaslow – potrzeba lat, aby przebadać dobrze daną szczepionkę oraz jej wpływ na organizm człowieka, a to generuje spore koszty, których NIKT NIE CHCE PONOSIĆ.

Mimo wiedzy/świadomości tego, że szczepionki są toksyczne, że powodują poważne problemy zdrowotne oraz doprowadzają do śmierci, że szczepionki nie są szczegółowo badane – instytucje rządowe (jak np. FDA w USA), wprowadzają je na rynki poszczególnych krajów.

Jesteś Tylko Statystyką Jako Trup Po Szczepieniu…

Słuchając tych materiałów oraz wypowiedzi uczestników, można wyciągnąć takie wnioski, że „system” bardziej obawia się reakcji ludzi – tego, że coraz więcej ludzi traci zaufanie do tego tworu, że zgony i  powikłania po szczepieniach są rozdmuchiwane w mediach, że lekarze przestają sobie radzić z świadomymi zagrożenia ludźmi/pacjentami… niż tego, że zabijają swoimi „cudownymi szczepionkami” mnóstwo ludzi na świecie, a innym ludziom niszczą zdrowie.

Z tych materiałów wynika również, że rządy, naukowcy… nie planują zadbać o to, aby produkować szczepionki bezpieczne dla zdrowia – oni chcą budować dużą bazę danych, aby po fakcie, porównywać sobie statystyki i na ich podstawie wyciągać wnioski (mówiąc wprost: traktują ludzi przyjmujących szczepionki jak „króliki doświadczalne”, czy też „szczury laboratoryjne”). Chcą również „edukować” w nowy sposób potencjalnych lekarzy, którzy będą zapewniać pacjentów o rzekomej dobroczynności, bezpieczeństwie szczepionek.

Warto również przeczytać:
==> Czołowy naukowiec ONZ przyznał podczas „szczytu bezpieczeństwa szczepionek”, że szczepionki zabijają ludzi.
==> Szczepionki produkowane z komórek poronnych zawierają setki zmodyfikowanych komórek rakowych.
==> Małpy, którym podano standardowe dawki szczepionek zachorowały na autyzm.
==> Kolejne zgony niemowląt po szczepionce przeciwko WZW B. Kiedy Polacy zmądrzeją?

Polska organizacja STOP NOP uświadamiająca ludzi o niebezpieczeństwie związanym z szczepieniami oraz działająca na rzecz społeczeństwa:
Strona www: https://stopnop.com.pl
Fan Page na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *