TECHNOLOGIA 5G. Politycy Chcą Nas WYMORDOWAĆ Czy Stracili Rozum?

Jak wejdziecie Państwo na strony internetowe różnych sieci telefonii komórkowej, to przeczytacie na nich inf. o „wspaniałej technologii 5G„, która wchodzi na rynek polski. Wszystko przedstawione w ogromnych superlatywach, ale niestety prawda, rzeczywistość – nie wygląda tak ciekawie.

Stare normy obowiązujące w Polsce odnośnie promieniowania elektromagnetycznego (fal elektromagnetycznych) są zawyżone – nie mają nic wspólnego z bezpieczeństwem dla naszego zdrowia
Promieniowanie elektromagnetyczne poniżej 5 mikrowatów na metr kwadratowy (warto sobie zapamiętać tę jednostkę „μW/m²„) jest w miarę „bezpieczne” dla naszego zdrowia – tzn. żadne promieniowanie nie jest dla nas korzystne, ale takie promieniowanie nie powinno wyrządzić dużych szkód w naszych organizmach.

…natomiast nadajniki (2G, 3G, 4G) sieci telefonii komórkowych, dostawców Internetu, które są stawiane blisko domów, miejsc zamieszkania, na dachach szkół, uzdrowisk itd. GENERUJĄ WIELOKROTNIE WYŻSZE PROMIENIOWANIE – wystarczy kupić sobie urządzenie do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego i sprawdzić, jak to wygląda. To co zobaczycie Państwo na tych urządzeniach – jest przerażające, bo norma „bezpieczna” dla zdrowia jest przekroczona wielokrotnie (czasem jest to w okolicy 1000 μW/m², a czasem nawet KILKASET TYSIĘCY μW/m²). W Internecie możecie Państwo znaleźć całkiem sporo materiałów wideo, gdzie ludzie na własną rękę sprawdzają, jak wygląda kwestia promieniowania u nich w domach, w blokach, czy w miejscach publicznych w okolicy nadajników…

Czy Politycy i „Ministerstwo Zdrowia” Chcą Nas Wymordować?

Mimo tego, że obecnie w Polsce jest już chora sytuacja w kwestii nadajników, bo stawiane są one gdzie popadnie BEZ ŻADNEJ KONTROLI, czy są w bezpiecznej odległości od miejsc zamieszkania itd. – wręcz umieszczane są tam, gdzie mieszkamy, gdzie spędzamy najwięcej czasu, to dodatkowo MINISTERSTWO ZDROWIA CHCE ZWIĘKSZYĆ NORMY „BEZPIECZNE DLA ZDROWIA” NAWET 100-KROTNIE!

…po co to robią? – jest to przygotowanie pod masowe wprowadzenie w Polsce technologii 5G!

Dlaczego ona jest tak niebezpieczna dla nas?
Dlatego, że te nadajniki będą umieszczane co kilkaset metrów (np. na latarniach przy chodniku, w przystankach autobusowych itd.)  – będziemy funkcjonować przez cały czas pod wpływem mocnego promieniowania elektromagnetycznego.

Widać tutaj ogromny wpływ koncernów na polityków w Polsce – wygląda na to, że korupcja kwitnie na ogromną skalę, bo NIC NIE DOCIERA DO TYCH PUSTYCH ŁBÓW POLITYKÓW… ani protesty ludzi/organizacji, ani ostrzeżenia od naukowców z innych krajów, ani opinie lekarzy, którzy znają temat… po prostu nic nie działa. „Ministerstwo Zdrowia” chyba zmienia się w „Ministerstwo Ludobójstwa”, co widać zarówno na tym przykładzie, jak również na przykładzie choćby nawet zatrutej żywności w Polsce na ogromną skalę (np. kwestia z toksyczna wieprzowiną, którą się sprowadza na masową skalę do Polski z Danii… o czym ciągle mówi Pan Marcin Bustowski).

Inne Kraje Blokują Rozwój Technologii 5G…

Kiedy u nas z taką chęcią politycy i podległe im ministerstwa chcą wprowadzać technologie 5G w Polsce, w innych (niektórych) krajach wygląda to trochę inaczej…

np. w Izraelu za postawienie masztu z nadajnikami (nawet tych poprzednich generacji) blisko miejsc zamieszkania – grozi kilka lat więzienia takim ludziom/firmom (w Izraelu nie ma zbyt wielu przypadków nowotworów – w Polsce jest to już „plaga” i jednym z czynników, który ma na to wpływ, jest zdecydowanie promieniowanie elektromagnetyczne)!

Jak się okazuje, również w Brukseli (Belgia) wprowadzenie technologii 5G zostało zablokowano, a oto słowa Pani minister środowiska Céline Fremault (CDH) w tym temacie:
„Nie mogę powitać takiej technologii, jeśli nie są respektowane standardy promieniowania, które muszą chronić obywatela bez względu, czy będzie to 5G czy nie.”
Powiedziała również: „Mieszkańcy Brukseli nie są królikami doświadczalnymi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem. Nie możemy pozostawić żadnych wątpliwości.”

…trudno powiedzieć, czy przynajmniej tamta Pani ma rozum i chce chronić społeczeństwo, czy dlatego akurat w Brukseli został zablokowany rozwój tej technologii, bo jest tam przecież Parlament Europejski, gdzie zjeżdża się cała elita kłamców, zdrajców i przestępców zwanych „politykami”… aczkolwiek jest to jasny sygnał, że ta technologia nie ma zbyt wiele wspólnego ze zdrowiem (oprócz tego, że może je zniszczyć).

W małej miejscowości Totnes (w Anglii), w której mieszka ok. 8000 osób, 1600 z nich podpisało petycję o blokadzie tej technologii, dopóki nie będzie dowodów, że jest ona nieszkodliwa… w wyniku czego tymczasowo zablokowano wprowadzenie 5G.

Żeby było jeszcze ciekawiej – jak się okazuje, 5G to nie tylko szybszy Internet (i tego typu „wspaniałości”, którymi karmią ludzi operatorzy sieci komórkowych oraz politycy), to także BROŃ WOJSKOWA – broń o ukierunkowanej energii opracowana przez wojsko USA.

Protesty Ludzi z Różnych Krajów Odnośnie Technologii 5G

We wrześniu 2019 tysiące osób wyszło na ulice Szwajcarii protestując przeciwko wprowadzeniu technologii 5G w stolicy tego kraju.

W październiku 2019 odbył się protest lekarzy w Stuttgarcie (w Niemczech) przeciwko technologii 5G.

We wrześniu 2019 odbył się również protest przeciwko technologii 5G w „Kingston City Hall” w Kanadzie.

4 sierpnia 2019 odbył się protest w Krakowie przeciwko wprowadzeniu technologii 5G w Polsce.

Również w Hadze we wrześniu 2019 odbyła się demonstracja, w której wzięło udział kilkaset osób protestujących przeciwko pojawieniu się telefonii komórkowej 5G w Holandii.

W październiku 2019, mieszkańcy miasta „Oconomowoc” w Stanach Zjednoczonych także protestowali przeciwko wprowadzeniu technologii 5G.

…to tylko część wspomnianych miast i krajów, w których świadomi ludzie NIE CHCĄ WIDZIEĆ  U SIEBIE TECHNOLOGII 5G, dopóki nie zostanie solidnie sprawdzona i dopóki nie zostanie dowiedzione, że jest nieszkodliwa dla zdrowia ludzi (niestety wiele wskazuje na to, że jest jednak bardzo szkodliwa).

Polityczne Marionetki…

Przyglądając się na te wszystkie wydarzenia na świecie i w Polsce, gdzie rządy poszczególnych krajów za bardzo nie chcą nawet słuchać społeczeństwa, lekarzy, naukowców…, którzy dają im konkretne sygnały, że ta technologia WYMAGA DOKŁADNEGO SPRAWDZENIA, PRZEBADANIA zanim zostanie wdrożona, widać tutaj ewidentnie, czym są politycy – są tylko pionkami, marionetkami w rękach korporacji i ludzi za nimi stojącymi. Są wykonawcami zbrodni na ludzkości (5G to tylko jeden z takich przykładów – których niestety jest znacznie więcej)…

…kilka materiałów, które warto zobaczyć w temacie technologii 5G oraz ogólnie w kwestii szkodliwości fal elektromagnetycznych:

 

 

 

 

 

 

 

Co Możesz Zrobić w Kwestii Technologii 5G?

Jakiś czas temu powstała „KOALICJA POLSKA WOLNA OD 5G”, której strona znajduje się pod tym adresem: http://stop5g.com.pl – wejdź na stronę i tam masz zakładkę „A CO TY MOŻESZ ZROBIĆ W SPRAWIE 5G?„, pod którą znajdziesz różne propozycje działania/wspomagania tej akcji przeciwko wprowadzaniu 5G w Polsce.

…i przede wszystkim chroń siebie i swoją rodzinę przez falami elektromagnetycznymi, ponieważ obecne nadajniki starszej generacji niż 5G, również emitują bardzo szkodliwe dla nas promieniowanie, gdzie bezpieczne dla zdrowia normy są MOCNO PRZEKROCZONE w Polsce  – w artykule pt.”Fale Elektromagnetyczne ZABIJAJĄ! Jak Się Przed Nimi Chronić?” znajdziesz kilka opcji ochrony… 

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *