Toksyczne Balsamy i Płyny Po Goleniu? JAK SIĘ GOLIĆ ABY ICH NIE UŻYWAĆ?

Jeśli interesujesz się kwestią zdrowia, obserwujesz ten temat, starasz się żyć zdrowo…, to zapewne wiesz o tym, że znaczna większość WSZELKIEGO RODZAJU KOSMETYKÓW (zarówno dla pań, jak i panów), zawiera substancje szkodliwe dla naszych organizmów.

Perfumy, antyperspiranty, kremy… zawierają szkodliwe związki/substancje (np. aluminium), które po rozpyleniu, czy „wmasowaniu” w nasze ciało – wnikają wgłąb naszego organizmu, do krwiobiegu i ogólnie ujmując – trują nas.

Są takie kosmetyki, bez których oczywiście możemy się obejść – wystarczy sobie postanowić, że ich nie będziemy używać, kupować i po prostu wprowadzić to w życie.
…ale są też takie kosmetyki, bez których wydaje się nam, że nie możemy funkcjonować w obecnym świecie. Jednym z takich kosmetyków dla wielu facetów jest np. coś po goleniu – no bo jak nie natrzeć sobie twarzy jakimś balsamem, płynem po goleniu lub „wodą kolońską”, skoro niedługo po goleniu na naszej skórze pojawią się podrażnienia lub skóra wyschnie i nie będzie w zbyt ciekawym stanie? 

Otóż jest na to sposób…

Jak Przestać Używać Toksycznych Kosmetyków Po Goleniu?

…a raczej jak się golić, aby nie trzeba było ich używać?

Podzielę się z Wami własnymi doświadczeniami, własną metodą – jak chcecie, to ją przetestujcie…

Otóż metoda jest bardzo prosta – nie ważne, czym się ogolisz (czy maszynką elektryczną, czy „tradycyjną”), ważne jest to, co zrobisz zaraz po goleniu.
Ja stosuję dość często swoją „autorską” metodę 😉 – tzn. często golę swoją twarz w dniu, kiedy planuję się również wykąpać… i zaraz po goleniu, biorę gorący prysznic.

Gorąca (czy też mocno ciepła) woda oraz unosząca się „para” w kabinie prysznicowej powodują, że skóra staje się dobrze nawilżona i po takim prysznicu nic trzeba – żadnego balsamu po goleniu, płynu po goleniu itd.

Jak tego nie zrobimy (nie weźmiemy prysznicu po goleniu), to po krótkim czasie skóra twarzy zaczyna piec, później zaczyna wysychać i wygląda niezdrowo – a tak prosta metoda, jaką jest prysznic po goleniu, sprawdza się rewelacyjnie i powoduje, że możemy odstawić wszystkie te chemiczne świństwa do twarzy (po goleniu)…

Oczywiście pojawiają się też firmy, które produkują kosmetyki na bazie naturalnych składników (np. tzw. dermokosmetyki) i jeśli nie możesz się uwolnić psychicznie od „konieczności” kupowania czegoś po goleniu, to na pewno zdrowsze dla Ciebie będzie stosowanie takich kosmetyków, niż tych wszystkich „tradycyjnych” (najbardziej powszechnych w sklepach)… Natomiast jakby co, to już znasz prostą metodą, jak uwolnić się przynajmniej od tego jednego NIEPOTRZEBNEGO nam kosmetyku.

PS. Skoro ta metoda działa na twarz facetów, to na kobiety, które chcą sobie ogolić ciało (oczywiście nogi mam na myśli ;)) – zapewne też to zadziała. 

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *