Witamina D3 – Ile Naprawdę Powinniśmy Jej Brać Aby Być Zdrowymi?

Na samym wstępie, trzeba przypomnieć (bo mnóstwo ludzi o tym zapomina, czy też w ogóle tego nie dostrzega), że JESTEŚMY OKŁAMYWANI NA KAŻDYM KROKU przez tzw. „system” – czyli przez wszelkie twory i postacie wchodzące w jego skład (rząd/politycy, media powiązane z nimi, służby – np. tzw. „służba zdrowia”, religie, wszelkie pseudo instytucje, korporacje zagraniczne itd.). Systemowi NIE ZALEŻY NA TYM, abyśmy byli zdrowi, w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, a wręcz przeciwnie – nieustannie jesteśmy truci na wiele sposobów, ogłupiani, okłamywani, zniewalani… aby być słabymi, posłusznymi pachołkami systemu, które całe swoje życie i energię oddają na utrzymywanie PASOŻYTÓW (nazwijmy ich „ciemną stroną”)…

Witamina D3 z różnych perspektyw…

Od kilku lat analizuję ten temat, przyglądam się mu – przeczytałem i oglądnąłem sporo materiałów w tym temacie, testuję na sobie… i co można tutaj zauważyć?
Otóż ludzie powiązani bezpośrednio z systemem, pieprzą lub powielają niesamowite bzdury w tym temacie (np. odnośnie dawkowania itd.), natomiast ludzie, którzy tkwili mocno w systemie, ale „przebudzili się” po latach – mają mocno odmienne zdanie w tym temacie. Zresztą doświadczenia osobiste wielu ludzi w tym temacie (którzy nie słuchają idiotycznych zaleceń np. systemowych lekarzy i stosują całkowicie inne – znacznie większe dawki wit. D3), mówią również ZUPEŁNIE COŚ INNEGO, niż ta oficjalna medycyna.

Obecna medycyna (nazywana przez niektórych Rockefeller-owską), jest czystym bandytyzmem, ludobójstwem. Ona nie jest nastawiona na uzdrawianie ludzi, tylko na czerpanie z nas jak największej energii w różnej postaci (np. pieniędzy, czy strachu).

Co się zmieniło w ostatnich latach w kwestii witaminy D3 w Polsce?

Kilka lat temu w aptekach w Polsce, można było jeszcze kupić suplementy z wit. D3 z 5000 jednostek tej witaminy w kapsułce, tabletce (lub innej postaci). Jak zapytałem wtedy pani farmaceutki w aptece, czy mogę dostać wit. D3, ale 10 000 jednostek, to kobiecie oczy wyszły na wierzch i zaczęła rzucać tekstami, że człowiek nie może przyjmować takich ilości.
Ja miałem z tego niezły ubaw, bo wiedziałem, że 10 000 jednostek to jest tak naprawdę nie za wiele, ale kobieta naprawdę się wczuła w sytuację… 🙂 

Oczywiście w ogóle nie polecam robienia zakupów w aptekach, bo większość tzw. leków dostępnych tam, to trucizna…, ale teraz już nie kupisz w aptekach wit. D3 powyżej 2000 jednostek.
…a co jest tutaj „najzabawniejsze” – te 2000 jednostek D3, to jest dla małego dziecka ZA MAŁO, a co dopiero dla dorosłego człowieka, którego waga ciała jest o wiele większa.
Dla przykładu, ja przez cały miesiąc we wrześniu brałem po 50 000 jednostek witaminy D3 dziennie, więc według przeróżnych bzdur wypisywanych przez „sługusów” systemu – powinienem już nie żyć…

Coraz więcej ludzi zaczyna się wybudzać i dostrzegać kłamstwa systemu, więc system stara się ich zmanipulować/okłamać na inne sposoby. 
Na przykład – wielu ludzi zrozumiało, że muszą zadbać o uzupełnianie niedoboru witamin i minerałów w organizmie, żeby dobrze funkcjonować, aby nie chorować, więc korporacje farmaceutyczne wykorzystują ten element częściowej świadomości i okłamują ludzi – np. obecnie w TV bardzo często pojawiają się reklamy z witaminą D3, że trzeba ją zażywać/uzupełniać w organizmie i to jest prawda, ale z kolei to wszystko, co jest promowane w TV, to suplementy zawierające tylko 2000 jednostek D3 i o tym już nie mówią, że te 2000 jednostek prawie nic nie zmienia w pozytywną stronę…

…a jak było w Polsce kilkadziesiąt lat temu w kwestii witaminy D3?

Pani Arletta „dokopała” się do bardzo przydatnej (jako dowód) ulotki z informacją, która była lata temu dołączana do witaminy D3… umieściła zdjęcie na Facebooku.
…zobaczcie, jak system robi obecnie z ludzi idiotów – dawniej kilkumiesięczne (a nawet kilkutygodniowe) dzieci otrzymywały po 300 000 jednostek witaminy D3, dwuletnie dzieci nawet po 600 000 jednostek witaminy D3 w ciągu doby!!! Teraz opowiadają/wypisują systemowe postacie brednie, tworząc wokół 2000 jednostek witaminy D3 taką otoczkę, jakby to była ogromna dawka…

Warto pamiętać, że jeśli uzupełniamy niedobory wit. D3, to razem z tą witaminą, powinno się brać również wit. K2, A oraz E… i co jest tutaj istotne – witaminy te są rozpuszczalne w tłuszczach, więc aby dobrze się wchłaniały w naszym organizmie, a mamy je np. w postaci tabletek, to trzeba je zażywać w trakcie tłustego posiłku lub ewentualnie wziąć łyżkę oleju (np. z konopi, z czarnuszki lub innego) i wypić go razem z suplementami. 

Patrz systemowi na „brudne łapy”…

Obecnie nie można wierzyć w żadne słowo „systemu” – trzeba nieustannie patrzeć na brudne łapy zakłamanych postaci systemowych, samodzielnie drążyć wybrany temat i dążyć do znalezienia prawdy… bo zamiast was uzdrowić, doprowadzą Was do kalectwa lub śmierci, albo do tego, że człowiek będzie wegetował przez lata jako bezwolny, bezmózgi twór wykonujący każde, najgłupsze polecenie tych kryminalistów…

monsterid

BLOG uŁukasza uLukasza.pl

Misją tego bloga jest przede wszystkim pomoc ludziom w zrozumieniu tego, co się tutaj dzieje (w Polsce, na świecie), budowanie świadomości w ważnych aspektach, w których większość społeczeństwa jest totalnie zagubiona lub też ogłupiona przez lata propagandy medialnej, politycznej (sponsorowanej przez duże korporacje)... pomoc w odzyskaniu, czy też utrzymaniu zdrowia dzięki przekazywanej wiedzy na blogu www.uLukasza.pl Zapraszamy do obserwowania bloga, komentowania naszych artykułów i udostępniania linków do tych artykułów (które są dla Was wartościowe) w mediach społecznościowych...

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Bibi pisze:

  Zgadzam się. O tym dowiedziałam się pare lat temu od Zięby. A co jeszcze jest najgorsze to większość labolatoriów niestety ale również zaniża normy. Co to ma byc, że od 20paru jest norma…I na dodatek badają tylko do 100. Czyli jak ktoś ma powyżej to wykazują >100 i domyś się sam czy masz 110 czy 210. Żenada poprostu.

 2. Tom pisze:

  wszystko z umiarem – brałem przez ok rok po 10000 jednostek dziennie – bo też myślałem, że tak trzeba
  ( Naoglądałem się Czerniaka )
  Gdy zbadałem poziom wyszło poziom 25-OH D3 > 200 ( czyli może i 1000 – tego nie wiem )- wynik powyżej zakresu pomiarowego.
  Hemoliza ( brałem też E , i inne witaminy )
  Niech każdy sprawdzi swoje zapotrzebowanie , , bo co za dużo to też nie dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *